.

1 2 1 2

poniedziałek, 23 lutego 2015

Recyklingowe owady

napisane przez Agnieszka o godzinie 21:43 8 Komentarzy

Już wiele razy robiliśmy z Oliwierem przeróżne zabawki wykorzystując do tego niepotrzebne butelki. 


Niedawno powstała cała seria RECYKLINGOWYCH OWADÓW do których użyliśmy:

piątek, 20 lutego 2015

Portret na zamówienie

napisane przez Agnieszka o godzinie 15:22 4 Komentarze

Większość rodziców uwielbia fotografować swoje pociechy. Obecnie, w dobie fotografii cyfrowej mamy setki a nawet tysiące zdjęć, jednak każdy ma chyba takie ulubione ujęcia.
Może chcielibyście zamienić je na coś bardziej trwałego, wyjątkowego i niepowtarzalnego? 
Jeśli tak, bardzo chętnie zamienię dla Was ulubioną fotografię w pełen charakteru, portret akwarelowy.


SATYSFAKCJA GWARANTOWANA!!!


Możecie zrobić taki prezent sobie lub sprawić niespodziankę najbliższym wystarczy skontaktować się ze mną atd.creation@gmail.com lub przez stronę na facebooku ATDcreation

środa, 11 lutego 2015

Kapitan Nauka znów wkracza do akcji !

napisane przez Pati K o godzinie 20:24 2 Komentarze

Witajcie rodzice przedszkolaków.
Czy Wy również macie tak samo jak ja ? Bo ja mam czasami dość. Tego, jak w poczekalni u lekarza synowie się nudzą, kręcą wiercą. Tego, jak w samochodzie gadają, kłócą się albo chcą oglądać bajkę. Tego, iż wieczory są takie długie i ciężko jest czasem zająć synom całe popołudnie. Tak więc jak wydawnictwo EDGARD dało nam do przetestowania swoją nową publikacje z serii "Kapitan Nauka" ucieszyliśmy się wszyscy. Synowie i ja.Wcześniej mieliśmy "Zagadki Obrazkowe - łamigówki" teraz pokażemy Wam " Zabawy Logiczne"

Wzór jest taki sam - zbiór zadań dla dzieciaków 3 +, ale myślę, że z niektórymi poradzą sobie nawet młodsze dzieci. Wszystko spięte dużym guzikiem. Nam się jeszcze - pomimo częstego stosowania nic nie zepsuło.
Pytania są jak widzicie opisane dość dobrze - jedna strona to dwa zadania - a tył strony to odpowiedzi. Kartki są zafoliowane i bardzo wytrzymałe.


Bywa tak, iż mój synek zasypia z Kapitanem Nauką - bardzo często rozwiązujemy zadania "do poduszki".
Możecie również spojrzeć na inne publikacje wydawnictwa EDGARD - my jednak szczerze polecamy Kapitana Naukę - przypadł nam do gustu - najbardziej odpowiedni dla dzieci od 3 lat.
Matematyka w prostych zagadkach  czy chociażby hit który uwielbiają przedszkolaki i ich Pani :  nauka angielskiego dla najmłodszych.  Polecamy również spojrzeć na recencje tego produktu : Kapitan Nauka - quizy . Oliwierkowa mama z synkiem pokażą Wam jak najefektywniej uczyć dziecko w domu - a do tego przydadzą się pomoce.


shareThis