.

1 2 3

środa, 11 lutego 2015

Kapitan Nauka znów wkracza do akcji !

napisane przez Pati K o godzinie 20:24 3 Komentarze

Witajcie rodzice przedszkolaków.
Czy Wy również macie tak samo jak ja ? Bo ja mam czasami dość. Tego, jak w poczekalni u lekarza synowie się nudzą, kręcą wiercą. Tego, jak w samochodzie gadają, kłócą się albo chcą oglądać bajkę. Tego, iż wieczory są takie długie i ciężko jest czasem zająć synom całe popołudnie. Tak więc jak wydawnictwo EDGARD dało nam do przetestowania swoją nową publikacje z serii "Kapitan Nauka" ucieszyliśmy się wszyscy. Synowie i ja.
Wcześniej mieliśmy "Zagadki Obrazkowe - łamigówki" teraz pokażemy Wam " Zabawy Logiczne"

Wzór jest taki sam - zbiór zadań dla dzieciaków 3 +, ale myślę, że z niektórymi poradzą sobie nawet młodsze dzieci. Wszystko spięte dużym guzikiem. Nam się jeszcze - pomimo częstego stosowania nic nie zepsuło.
Pytania są jak widzicie opisane dość dobrze - jedna strona to dwa zadania - a tył strony to odpowiedzi. Kartki są zafoliowane i bardzo wytrzymałe.


Bywa tak, iż mój synek zasypia z Kapitanem Nauką - bardzo często rozwiązujemy zadania "do poduszki".
Możecie również spojrzeć na inne publikacje wydawnictwa EDGARD - my jednak szczerze polecamy Kapitana Naukę - przypadł nam do gustu - najbardziej odpowiedni dla dzieci od 3 lat.
Matematyka w prostych zagadkach  czy chociażby hit który uwielbiają przedszkolaki i ich Pani :  nauka angielskiego dla najmłodszych.  Polecamy również spojrzeć na recencje tego produktu : Kapitan Nauka - quizy . Oliwierkowa mama z synkiem pokażą Wam jak najefektywniej uczyć dziecko w domu - a do tego przydadzą się pomoce.


3 komentarze :

 1. Halo,
  bardzo udane miejsce, napewno chętnie odwiedze Cię tutaj nie raz, bardzo ciekawie piszesz twojego bloga - jest rzeczywiście bardzo atrakcyjny

  OdpowiedzUsuń
 2. Warto zainwestować w taką 'zabawkę'. Dzieciak chociaż się czegoś nauczy

  OdpowiedzUsuń
 3. Również uważam, że taka zabawka to dla dziecka idealne rozwiązanie.

  OdpowiedzUsuń

shareThis