.

1 2 3

niedziela, 14 grudnia 2014

Nasza domowa szkoła, czyli jak efektywnie uczyć się z dzieckiem w domu

napisane przez Agnieszka o godzinie 19:34 5 Komentarzy

Ostatnio rozłożyła nas na maksa grypa. Dwa tygodnie niemal wyjęte z życiorysu, ale powoli wracamy do siebie. 
Jak wiecie, Oliwier uczy się nie tylko w angielskiej szkole ale i w Internetowej Szkole Libratus.edu.pl | Szkoły Internetowe . Jakiś czas temu zostałam zaproszona przez dyrekcję szkoły do podzielenia się moimi doświadczeniami związanymi nauczaniem domowym podczas webinariów dla rodziców
,które odbyły się 30-go listopada. Jeśli chcecie zobaczyć jak ja i inni rodzice oraz pani pedagog i pani dyrektor z Libratusa wypowiadamy się na temat edukacji domowej, zapraszam do obejrzenia webinarówi pt: "Nasza domowa szkoła, czyli jak efektywnie uczyć się z dzieckiem w domu"Filmik na dole strony  moja wypowiedź zaraz po pani pedagog ( około 40 min)5 komentarzy :

 1. Powoli przygotowuje się do nauki w domu, moja córka ma dopiero 3 miesiące ale już zdobywam wiedzę na ten temat. Pomocny wpis dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak chodzi o edukację to wydaje mi się, że dobrym sposobem jest nauka przez http://bajkotwory.pl/ ja w ten sposób uczę swoje dziecko :) słyszałam, że u mnie w Warszawie w, nie których szkołach to wprowadzono :) ma wiele zastosowań :) polecam

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajnie prowadzicie tego bloga/ tą stronę. wiele pożytecznych informacji :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Serwisów edukacyjnych jest bardzo wiele - najważniejsze w tym wszystkim to poświęcić dziecku czas - uczyć się wspólnie. Narzędzia internetowe to tylko wspomaganie :)

  OdpowiedzUsuń

shareThis