.

1 2 3

niedziela, 16 lutego 2014

karty obrazkowe - Kapitan Nauka !!

napisane przez Pati K o godzinie 14:00 Podziel się swoją opinią

Witajcie.
Moje dzieciaki śpią więc wklejam dla Was trochę postów - jakby Wasze nie spały, a Wy nie mieli już pomysłów co z nimi robić.
Przedstawię Wam coś co dostał nasz synek od swojej cioci Kasi na urodziny 1-wsze.

Są to KARTY OBRAZKOWE wydawnictwa EDGARD. http://www.jezykiobce.pl/

Zestaw który my dziś pokażemy możecie zobaczyć TU.Zestaw zawiera karty - usztywnione, więc dziecko na pewno ich nie połamie na początku. Przedstawiają rysunek - wraz z podpisem z jednej strony oraz sam napis z drugiej strony.
Pokazywanie dziecku napisanego wyrazu jest wstępem do nauki czytania - taką metodę wymyślił Glenn Doman - i Karty Obrazkowe są inspirowane takim sposobem nauki.
Metoda globalnego czytania jest wykorzystywana coraz częściej w przedszkolach. Wiem, bo pracuję prywatnie w przedszkolu i wraz z grupą 3-latków dość często powtarzamy taką zabawę.
 Jeżeli nie macie pomysłów - jak się bawić - dołączony jest do zestawu poradnik dla rodziców, a w nim dużo zabaw i inspiracji - jak uczyć dziecko i jak spędzać wolny czas na nauce i zabawie.My bawiliśmy się tak ;)
a jeżeli Wy również chcecie się tak pobawić i pouczyć zarazem - możecie wejść nas stronę i zakupić sobie takie pomoce : KARTY OBRAZKOWE cena 14.99 zł. poza tym widziałam ten zestaw w empiku ;)

0 komentarze :

Prześlij komentarz

shareThis