.

1 2 3

niedziela, 16 lutego 2014

BAZGROSZYT - po angielsku.

napisane przez Pati K o godzinie 13:29 3 Komentarze

Kiedyś już Mama Oliwierka pisała o tym jak bawi się i uczy z synem razem z Bazgroszytem. Mój Gabryś jest już w takim wieku ( skończył  trzy latka), że postanowiłam rozpocząć intensywniejszą przygodę z językiem angielskim. O tym jak Oliwier uczył się z Bazgroszytem możecie przeczytać TU i TU.
Jak macie chwilę to odwiedźcie te strony bo Aga T z Oliwierem przedstawia tam dużo pomysłów na zabawę i naukę literek i cyferek.

Nam wpadła jednak do rączek inna propozycja bazgroszytu - mianowicie zabawy i ćwiczenia z językiem.
Więcej możecie przeczytać TU.


Bazgroszyt przygotował dużo wersji - każda dla innego przedziału wiekowego. Nasza okazała się dla Gabrysia ciut za trudna, więc pokażę Wam tylko wygląda książki - wykorzystam ją jak trochę dorośnieW środku strony nie sa kolorowe - można spokojnie zrobić xero i dawać dziecku aż zrobi zadanie poprawnie. Dzięki temu ćwiczymy małą motorykę, oraz poznajemy dużo słówek angielskich.

W środku Bazgroszyt ma dla Was kilka fajnych wskazówek jak uczyć dzieci języka obcego : Cały zestaw zawiera 32 strony. Dodatkowo dołączone są aż 24 kolorowe naklejki . Fajnie, że są również arkusze z kartami memo do wycięcia.Bardzo dużo kolorowanek i kart pracy jest również dostępna za darmo - TU. Wystarczy się zalogować.
To co mi się bardzo podoba w ćwiczeniach z Bazgroszyt.pl , to fakt, że zarówno dziecko uzdolnione plastycznie jak i początkujący maluch, który jeszcze niezbyt sprawnie trzyma kredkę, mogą robić te same zadania a i tak odniosą sukces. 
Dostaliśmy też kolejną propozycję od Bazgroszytu - kolorowanie XXL. 

Już niedługo zdamy relacje - czy okazała się równi pomocna w nauce pisania i poprawnego trzymania kredki ;))

3 komentarze :

  1. super dla dzieciaków ! będą chłonąć wiedzę z zabawą :)

    OdpowiedzUsuń
  2. fajny pomysł na prezent dla maluchów - przynajmniej nie kolejna zabawka leżąca na półce :)

    OdpowiedzUsuń
  3. I słusznie, im wcześniej się rozpocznie naukę języka, tym lepiej. Umysł małego dziecka jest bardzo chłonny. Fajny ten bazgroszyt

    OdpowiedzUsuń

shareThis