.

1 2 3

piątek, 29 listopada 2013

Kubeczkowy kalendarz adwentowy

napisane przez Agnieszka o godzinie 23:43 4 Komentarze

W ubiegłym roku mieliśmy choinkowy kalendarz adwentowy a dwa lata temu był cukierkowy kalendarz adwentowy. W tym roku również zrobiliśmy własny. Tym razem użyliśmy do jego wykonania kubeczków.

czwartek, 28 listopada 2013

Karmnik dla ptaków z butelki

napisane przez Agnieszka o godzinie 23:47 3 Komentarze

Klasyczny karmnik dla ptaków robiliśmy dwa lata temu. Ponieważ został on w Polsce, postanowiliśmy zrobić nowy. Tym razem z braku deseczek poszliśmy trochę na łatwiznę i zrobiliśmy karmnik z butelki i drewnianych łyżek.


Wykonanie jest banalnie proste.

środa, 27 listopada 2013

Ptaki... czyli puzzle ze zdjęć i zagadki

napisane przez Agnieszka o godzinie 22:08 3 Komentarze

Spora była przerwa w nadawaniu ale nie będę na razie wracać do tego co robiliśmy wcześniej czyli do tematów związanych z Halloween i Dniem Niepodległości. Zostawię sobie te materiały na przyszły rok ;P

Obecnie staram się Oliwiera przybliżyć trochę do natury bo mania samochodów tak go owładnęła, że najchętniej uczyłby się i bawił tylko tym co z transportem jest związane. No ale przecież nie tylko auta są na świecie :D


Naszą wyprawę do świata ptaków rozpoczęliśmy od zagadki.

wtorek, 26 listopada 2013

Komunikat

napisane przez Agnieszka o godzinie 23:34 5 Komentarzy

Witam po bardzo dłuuuugiej przerwie.
Przyznam się, że nie wiedziałam, że w XXI wieku można mieć problemy z dostępem do internetu. No ale jak się chciało zamieszkać w miejscu gdzie wiewiórki po podwórku biegają no to i problem z internetem jednak się pojawia. 


Jesteśmy po kolejnej przeprowadzce i mam nadzieję, że tu już zostaniemy na dłużej ale choć przenieśliśmy się do nowego domu ponad miesiąc temu, internetu stacjonarnego nadal nie mamy. Jest jednak szansa , małe światełko w tunelu, że od piątku będzie. Udało nam się jednak zorganizować zastępczy internet mobilny więc wracam pełną parą do działania, właściwie pisania bo działaliśmy z synkiem cały czas. 

Mamy kilka zaległych recenzji do podzielenia się z Wami, kilka ciekawych pomysłów na zabawi i eksperymenty ale przede wszystkim chciałam zapewnić Was, że już w tym tygodniu opublikujemy lekko spóźniony najnowszy numer magazynu URWISKOWO !

Bardzo przepraszam za tak długą przerwę w eterze i mam nadzieję, że już się nie powtórzy. 

Wszystkim którzy nadal są z nami bardzo dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość.

 

shareThis