.

1 2 3

czwartek, 13 czerwca 2013

Puchar dla taty

napisane przez Agnieszka o godzinie 09:00 6 Komentarzy

Za kilka dni (16 czerwca w Anglii i 23 czerwca w Polsce) obchodzić będziemy DZIEŃ OJCA. Z synkiem czynimy już pewne przygotowania. W pierwszej kolejności powstał PUCHAR DLA NAJLEPSZEGO TATY wykonany z kubeczków.
Materiały:
 • dwa kubki jednorazowe
 • taśma izolacyjna
 • blok techniczny
 • klej
 • nożyczki
 • złota i srebrna farba w sprayu
 • czarny marker
Dwa kubki sklejamy ze sobą denkami przy użyciu taśmy izolacyjnej (ta taśma nadaje się najlepiej do sklejenia kubków ponieważ się lekko naciąga i dopasowuje do nie równiej powierzchni).Z papieru wycinamy 4 kształty uszek. Sklejamy po dwa ze sobą by były sztywniejsze pozostawiając tylko niesklejone końce - takie skrzydełka. 


Smarujemy je rozłożone klejem i mocujemy do kubka.Puchar prawie gotowy.

My pomalowaliśmy nasz złotą farbą w sprayu.


Srebrną farbą pomalowaliśmy jedną kartkę z bloku i gdy wyschła, narysowałam na niej cyfrę 1 i prostokąt, w którym Oliwie napisał dedykacje. Na jedynce Oliwier jeszcze dopisał "ONE" na dwa sposoby :)


Cyfrę i tabliczkę wyciął i nakleił na puchar. 

Tak oto prezentuje się skończone dzieło.


Na szczęście udało nam się schować puchar zanim tata zobaczył, więc dorobimy jeszcze coś i będzie miła niespodzianka na Dzień Ojca. 

A Wasze dzieci szykują coś dla swoich tatusiów?6 komentarzy :

 1. Ha ha :) Też mieliśmy zamiar wykonać, niestety komplikacje chorobowe nie pozwoliły na wcześniejsze wykonanie... Pięknie Wam wyszedł! Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzoooo ładny !!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczny pomysł - chyba też przygotujemy taki puchar:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super pomysł .......... właściwie na każdą okazję najbliższy oczywiście Dzień Taty ale taki puchar może być dla Dziadka,Babci,Cioci,Pani w Szkole itp:

  OdpowiedzUsuń

shareThis