.

1 2 3

piątek, 7 czerwca 2013

Grafika dla Smyka :)

napisane przez Urwiskowo o godzinie 00:12 1 Komentarz

W starym pokoju Oliwiera było mnóstwo malunków i dekoracji. Teraz ściany świecą pustkami i jest to świetna okazja by samodzielnie z synkiem wykonać kilka dekoracji :) Poza zwykłą wystawą bieżących prac chciałam przyozdobić pokój rzeczami, które Oliwier najbardziej lubi. Dziś wykonaliśmy grafikę, która symbolizuje właśnie cztery ulubione tematy Oliwiera. Synek sam decydował co się na obrazkach znajdzie.
Do wykonania naszej grafiki wykorzystaliśmy ozdobny papier, który powstał podczas zabaw z farbami i pojazdami, o których pisałam w poprzednim poście. Ponadto użyliśmy kolorowego papieru oraz białego papieru z rolki a także kleju i nożyczek.


Na wykonanym wcześniej ozdobnym papierze, narysowałam kształty, które Oliwier sobie zażyczył. Gdy spytałam się go co najbardziej lubi, odpowiedział od razu że samochody, więc jako pierwsze było autko. Potem dodał, że lubi jeszcze cyfry i litery, więc zapytałam go, którą cyferkę i którą literkę najbardziej lubi. Na jedynkę zdecydował się dlatego, że uwielbia wygrywać a na literę T, ponieważ na nią zaczyna się słowo TRANSPORT.  No i na koniec Oliwier dodał, że on lubi wszystkim miłych ludzi i wszystkie dobre rzeczy i jak się łatwo domyślić symbolizuje to serce - jego ulubiony kształt. 


Wszystkie symbole synek starannie wyciął i nakleił na arkusze kolorowego papieru. 


Gotowe obrazki pomogłam przykleić synkowi na jeden, duży arkusz białego papieru. 


Gotowe "dzieło" ozdobiło pokój synka. 
1 komentarz :

shareThis