.

1 2 3

czwartek, 9 maja 2013

Jaś i Małgosia

napisane przez Agnieszka o godzinie 14:40 2 Komentarze

1 czerwca br. o godzinie 12:00 z Teatru Kamienica wyruszy kolejny, premierowy pociąg wyobraźni, który zabierze Małych Widzów do tajemniczego lasu na spotkanie z „Jasiem i Małgosią”.„Jaś i Małgosia” wg. braci Grimm to trzecia opracowana przez dueat JaHa bajka, z cyklu BAJKI – TWÓRCZE SPOTKANIA Z WYOBRAŹNIĄ*. Bohaterowie zabiorą młodych widzów do tajemniczego lasu, w którym odkryją smakowitą chatkę z pierników i poznają jej przebiegłą właścicielkę – Babę Jagę.

Zagubione rodzeństwo przeżyje wraz z dziećmi niezapomnianą przygodę w leśnej krainie – będą szukać drogi do domu i sposobu, by wydostać się z rąk niedobrej czarownicy.

Leśna wyprawa z Jasiem i Małgosią nauczy młodych widzów jak przezwyciężyć własne strachy i przekona, że zawsze warto wierzyć w siebie.

W nagrodę za pomoc w bezpiecznym powrocie do domu, Jaś i Małgosia odkryją przed dziećmi tajniki magicznych efektów teatralnych – zobaczą jak zrobić dym w kotle czarownicy, sprawdzą jak światłem wyczarować leśny świat i w jaki sposób można ożywić zwierzęta.

Jak zawsze będzie dużo śpiewu, tańca i rozmów z młodymi widzami, a wybrani asystenci otrzymają do wykonania „leśne zadania specjalne”.


*Każde spotkanie warsztatowe w ramach TWÓRCZYCH SPOTKAŃ Z WYOBRAŹNIĄ jest częścią programu „Mała Kamienica” - ma charakter edukacyjny i interaktywny, opiera się na dramie pedagogicznej i jest okazją do rozmów z dziećmi na trudne tematy dotyczące wartości. Dzieci rozwijają także  umiejętność nazywania cech charakteru i poznają reguły współżycia z innymi ludźmi.

Spektakl adresowany jest dla Dzieci w wieku od 3 do 8 lat.


Występują:

Małgosia:
Hanna Kochańska (aktorka warszawskiego Teatru Syrena, producentka własnych przedstawień teatralnych, a także trener twórczości dziecięcej i emisji głosu).

Jaś:
Jacek Zawada (aktor warszawskich teatrów: Roma, Syrena, Rampa, wokalista zespołów Zawada Band i Fancy Club, konferansjer, trener twórczości dziecięcej).

Terminy spektakli:
18 maja 12:00
18 maja 15:00
22 maja 10:00
23 maja 10:00
01 czerwca 12:00
02 czerwca 12:00
04 czerwca 10:00
05 czerwca 10:00
26 czerwca 10:00 


23 czerwca 12:00

Urwiskowo ma zaszczyt objąć spektakl patronatem medialnym a dla naszych czytelników będą dwa podwójne zaproszenia do zdobycia. 
Szczegóły już niebawem.


2 komentarze :

shareThis