.

1 2 3

środa, 29 maja 2013

BAŁAGAN

napisane przez Agnieszka o godzinie 23:32 2 Komentarze

Nie wiadomo kiedy, jeszcze w Polsce, zakradł się w nasze życie BAŁAGAN. Oj rozgościł się on na dobre podczas pakowania. Przywędrował z piwnicy razem z pudłami i walizami. Nie dość, że zamieszkał w pokojach, kuchni i łazience to nawet w codziennej porcji literatury znalazł swe miejsce wraz z książką wydawnictwa iKropka


Książka już na pierwszy rzut oka wyróżnia się grafiką i formą opracowania. Zamiast wielokolorowych kiczowatych obrazków jest pełna "twórczego bałaganu" w stonowanych kolorach. 
Jednak to dopiero początek. Treść świetnie się komponuje z wizualną formą. Opowieść oswaja czytelnika z tytułowym bałaganem. Pokazuje, że każdy czy  tego chce czy nie, ma z nim do czynienia i wcale wiele nie potrzeba by wkradł się  w każdy zakamarek. 


Jednak nie taki Bałagan straszny jak go malują ;P Są na niego pewne sposoby. Książeczka zdradza pewne podstępne triki, jak się go pozbyć.


Jednak Bałagan wcale nie jest taki zły. Można się z nim nawet zaprzyjaźnić jeśli tylko wyznaczy się odpowiednie granice.

Które dziecko nie zna Bałaganu. Chyba większość wolałaby aby zamieszkał na stałe w ich pokoju i by nie trzeba było wcale sprzątać. Dzięki tej przewrotnej książeczce można w sympatyczny sposób namówić dziecko do współpracy przy sprzątaniu. Nam się to udało i nie tylko Oliwier był zachwycony ale i ja :)

Tak oto udało nam się zaprzyjaźnić z Panem Bałaganem, jednak wiadomo, że czasem trzeba też od niego odpocząć i tu czasem przychodzi nam z pomocą książka :)


Jeśli i Wy chcecie oswoić Bałagan i trochę go okiełznać, możecie również spróbować od literatury na ten temat :) WydawnictwoWYDAWNICTWO iKropka
tekstMichał Krygier
ilustroacjeAlicja Wasilka
format285x290mm
ilość stron31
oprawatwarda
cena promocyjna (TUTAJ)

34,00zł

Nasza ocena

Polecam serdecznie!


2 komentarze :

shareThis