.

1 2 3

czwartek, 21 lutego 2013

Wyniki lutowej rozdawajki :D

napisane przez Agnieszka o godzinie 20:40 3 Komentarze

Dziś 21 czyli dzień losowania CAŁOROCZNEJ  ROZDAWAJKI.
W lutym na Facebooku grafika konkursowa została udostępniona 134 razy. Wirtualna maszyna losująca wylosowała numer 119 co wskazuje, że jedna książka powędruje do pani Alicji Grodzkiej.


Natomiast spośród blogerów musieliśmy losować kilka razy ponieważ trzy pierwsze losowania wyłoniły osoby, które nie spełniały warunków uczestnictwa w rozdawajce, czyli nie miały u siebie na blogu udostępnionej grafiki konkursowej. 
W trzecim losowaniu padł numerek 22 czyli druga książka wędruje do aeljot .

Zwycięzców prosimy by podać w jakim wieku są dzieci i ewentualnie jakie mają zainteresowania, by jak najlepiej dobrać tematykę książeczek. Jeśli wolelibyście poradnik dla rodziców również proszę napisać taką sugestię na adres urwiskowo@tlen.pl 

Zwycięzcom gratulujemy i przypominamy że jutro na facebooku udostępnimy grafikę marcowej rozdawajki  a blogerzy wciąż mogą zgłaszać się w poście TUTAJ.

To jeszcze jednak nie koniec niespodzianek na dziś :D 
Jeśli jeszcze nie idziecie spać, zajrzyjcie jeszcze do URWOSKOWA na późną niespodziankę.


3 komentarze :

  1. Jaka wspaniała wiadomość dla mnie :) Dziękuję.

    OdpowiedzUsuń
  2. gratuluję aeljot

    i tylko mam nadzieję, ze to nie o nas mowa jako o "nie spełniających warunków", bo baner rozdawajki Urwiskowa długo był na stronie głównej bloga, ale ostatnio przewedrował do zakładki, bo się wyświetlał w momencie polubienia naszej strony na fb i wprowadzał w bład
    obecnie jest na http://mamajanka.blogspot.com/p/blog-page_17.html - mam nadzieję, ze to nas nie eliminuje z kolejnych losowań?

    OdpowiedzUsuń

shareThis