.

1 2 3

czwartek, 21 lutego 2013

KOLOROWANKI PERSONALIZOWANE

napisane przez Agnieszka o godzinie 22:33 6 Komentarzy

Zapowiadałam na dziś jeszcze jedną niespodziankę. W końcu dziś 21 dzień miesiąca czyli dzień niespodzianek i dobrych wieści w URWISKOWIE. Dlatego też nieśmiało ale właśnie dziś chcę się  pochwalić, że uruchamiam sklepik z PERSONALIZOWANYMI KOLOROWANKAMI i ZADANIAMI dla dzieci.
Pomysł na nie zrodził się przypadkiem. Oliwierowi szykuję sporo różnych kart pracy oraz zadań i zauważyłam, że o wiele chętniej wykonuje te ćwiczenia, w których polecenie kierowane jest bezpośrednio do niego i sam może przeczytać swoje imię. Dlatego też każda karta pracy jaką szykuję jest rodzajem dialogu pomiędzy dzieckiem a jednym z Urwisków albo postacią z karty pracy.Chcę się dzielić moim pomysłem i personalizowanymi kartami pracy, bo wiem, że nie tylko ja szukałam skutecznych sposobów, by zachęcić dziecko do różnych ćwiczeń grafomotorycznych.
U nas personalizacja sprawdza się idealnie.

Dodatkowo założeniem sklepiku jest, że to rodzic decyduje z jakich kart pracy będzie składał się zestaw dla dziecka. To rodzice najlepiej wiedzą co lubią dzieciaki, jaki typ zadań najbardziej je zainteresuje i które karty pracy sprawią im największą frajdę. 

Z własnego doświadczenia wiem, że kupując gotowe książeczki do kolorowania, połowa z nich (czasem więcej) pozostaje nietknięta. 
Dlatego też chcę dać zamawiającym wybór z ilu i jakich zadań ma się składać zestaw. 

Zamawiający ma również do wyboru dwie wersje kolorowanek.
Pierwsza, tradycyjna czyli na papierze. Wydrukowane karty pracy przynosi do domu listonosz. 

Druga wersja, nowoczesna i szybsza, czyli w formacie PDF. Przesyłam mailem przygotowane spersonalizowane karty pracy do samodzielnego wydrukowania w domu. 

Przy jednorazowym zamówieniu 20 kart pracy w formacie PDF dodatkowo szykuję również personalizowaną okładkę ze zdjęciem oraz dyplom za wykonanie zadań. 

Przy zamówieniu 15 kart pracy w wersji drukowanej dołączam również personalizowaną teczkę ze zdjęciem dziecka :) 

Ceny, myślę, są bardzo przystępne. 

Szczegóły znajdziecie oczywiście odwiedzając sklepik :)W przygotowaniu już WIOSENNE KARTY PRACY ! O wszelkich nowościach będę informować na bieżąco.

Ponieważ dopiero zaczynam, będę wdzięczna za wszelkie uwagi i sugestie. Jeśli macie jakieś pytania, chętnie odpowie . A może zechcecie wypróbować, czy Waszym pociechom również spodobają się PERSONALIZOWANE KARTY PRACY :)6 komentarzy :

 1. Jako nauczyciel uwazam, ze to swietny pomysl!! :) Bede polecac kolezankom, a gdy sama wroce do pracy - napewno sie zglosze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję!
   Opinia nauczyciela jest dla mnie szczególnie ważna :)

   Usuń
 2. Świetny pomysł!
  Tak na szybko zerknęłam do sklepiku, na pewno jeszcze tu wrócę... Moja drobna uwaga, jeśli zmienisz czcionkę na bardziej "podręcznikową" (Times New Roman) dzieciom samodzielnie podejmującym próbę czytania będzie łatwiej. Nie wiem czy to wina "zdjęć", ale w niektórych kartach pracy miałam wrażenie, że czcionka mi się zlewa..., a może to po prostu moje przemęczenie.
  Tak czy siak pomysł świetny! Gratuluję i powodzenia życzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo słuszna uwaga :) dziękuję
   Zrobi się

   Usuń

shareThis