.

1 2 3

piątek, 4 stycznia 2013

Mimowa - logopedyczne gry i zabawy

napisane przez Urwiskowo o godzinie 15:59 8 Komentarzy

Jakiś czas temu, szukając w internecie inspiracji na ćwiczenia logopedyczne, trafiłam na stronę mimowa.pl

Zdecydowaliśmy się wykupić abonament na rok bo w sumie to żadne pieniądzę - 14,76zł.
W serwisie znajdują się ćwiczenia i gry logopedyczne dla dzieci z różnymi problemami logopedycznymi. My korzystamy z tych z głoskami S, C, DZ, ale są tam również gry dla dzieci mających problemy z R lub K, G.


W serwisie są też gry i zabawy na gimnastykę buzi i języka oraz ćwiczenia oddechowe. Czasem wykorzystuje się do nich kamerkę i dlatego Oliwier z takim zapałem ćwiczy. Co najfajniejsze, sam się upomina o to by mu mimowę włączyć :)






Jeśli szukacie nowych pomysłów na logopedyczne zabawy, koniecznie zajrzyjcie na mimowa.pl.


8 komentarzy :

 1. Ooo... zamierzamy wypróbować. Szczególnie, że teraz z racji na przygotowania do zabiegu synka z wszelkich terapii musieliśmy zrezygnować. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam do pracy w domu ! U nas się sprawdza super !

   Usuń
 2. Jeszcze dziś abonament wykupiłam - roczny rzecz jasna. Smyki zachwycone i wydaje mi się, że ćwiczą o wiele chętniej niż w gabinecie logopedycznym. U nas póki co brane pod uwagę są ćwiczenia z zakresu gimnastyki buzi i języka, te na stronie pokrywają się z tymi proponowanymi przez Panią logopedę. Przy najbliższej okazji logopedzie portal polecimy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My ćwiczymy codziennie z równie wielkim zapałem póki co ;D Ćwiczeń i gier jest na tyle dużo, że nie nudzi się zbyt szybko. Z tego co widziałam, logopedzi mogą mieć abonament gratis, więc faktycznie warto polecić.

   Usuń
 3. ja tesz gralam w te gre papa
  qwedr

  OdpowiedzUsuń

shareThis