.

1 2 3

poniedziałek, 21 stycznia 2013

Blog Tygodnia - KREATYWNYM OKIEM

napisane przez Agnieszka o godzinie 21:44 9 Komentarzy

Kolejny poniedziałek i kolejne nasze wyróżnienie w ramach konkursu na BLOG TYGODNIA wędruje do Ilony, autorki bloga KREATYWNYM OKIEMIlona to kolejna kreatywna mama, którą chcemy wam przedstawić. Tworzy, bawi i wymyśla niesumowate rzeczy, którymi dzieli się na swoim blogu. 
Oto kilka z nich:


Gra planszowa "Ośmiornica" - zrób ją sam!

Kolorowe pudełko kredkowo-pisakowe

Medale czyli chwalimy dziecko!

Kultowy krecik w wersji recyklingowej :)


Maski - zwierzaki -nie tylko na Halloween :)

To wszystko to zaledwie początek. Zachęcam do przeszperania strony a na pewno znajdziecie wiele interesujących postów i inspiracji.


Zapraszam również na naszą małą rozmowę z Iloną, autorkom bloga.


Urwiskowe Mamy: Jak i kiedy rozpoczęła się Twoja przygoda z blogowaniem?


Ilona: Kreatywnym Okiem powstał w Dzień Dziecka 2012 r. Prędzej swoje pomysły umieszczałam na portalach dla rodziców. Taki blog chodził za mną dosyć długo, więc postanowiłam go założyć. Początkowo pojawiały się pomysły z poprzednich lat, a potem teraźniejsze. Cały czas się rozwija i zmienia, dążąc do idealnego wyglądu :) Tylko czy taki w ogóle istnieje ;)

Urwiskowe Mamy: Skąd pomysł na tematykę bloga?

Ilona: Z życia. Z Adasiem często coś robiliśmy razem, więc inna tematyka nie wchodziła w grę.

Urwiskowe Mamy: Skąd czerpiesz inspiracje?

Ilona: Z innych blogów, stron, zdjęć znalezionych w internecie. Często też samo coś wpadnie do głowy i staram się to realizować.

Urwiskowe Mamy: Jaki rodzaj aktywności, zabaw najbardziej lubi Twój synek a jaki jest Twój ulubiony?

Ilona: Adaś ma 4 lata i 8 miesięcy. Obecnie uwielbia rozwiązywać labirynty, grać w planszówki oraz budować z klocków różne farmy i bawić się zwierzakami. Lubię z nim grać czy budować z klocków. Zawsze coś nowego wymyśli i nigdy nie jest tak samo. Gdy pogoda dopisuje idziemy na sanki, na spacery, w lecie łapiemy ryby itp. Nieodłącznym elementem jest czytanie książek. Co wieczór czytam mu stosik, który wybierze. Cudne chwile.

Urwiskowe Mamy: Jakie książki najchętniej czytasz dzieciom i po jakie sama najchętniej sięgasz?

Ilona: Ulubionymi książkami Adasia są pozycje z Babaryby - "Naciśnij mnie" oraz "Turtlututu. A kuku to ja!" i seria z żółwikiem Franklinem. Codziennie czytamy inne przygody, więc jest ciekawie. Nie może też zabraknąć "Nowych przygód Bolka i Lolka" - to są ponadczasowe przygody, które nigdy się nie nudzą. Ja natomiast lubię książki dotyczące wychowania, bliskości z dzieckiem. Można się dużo dowiedzieć a później wprowadzić to w praktykę.

Urwiskowe Mamy: Kim chciałaś zostać gdy byłaś dzieckiem ?

Ilona: A to się zmieniało :) Weterynarzem, kucharką... Z wykształcenia jestem Technologiem żywienia, a mając gospodarstwo muszę mieć odrobinę znajomości zwierząt i ich fizjologii. Tak więc można powiedzieć że się spełniło :)

Urwiskowe Mamy: Co w blogowaniu sprawia CI największą satysfakcję?

Ilona: Serce rośnie gdy czytam komentarze, gdy widzę że coś na prawdę się podoba. Każda nowa osoba na blogu cieszy, a tym bardziej jak staje się ona stałym czytelnikiem. 


Dziękujemy za rozmowę i życzymy sukcesów w dalszym blogowaniu, wielu wspaniałych i wiernych czytelników oraz kolejnych kreatywnych pomysłów.
9 komentarzy :

 1. O, tak, zgadzam się, blog jest niesamowity ;) I zawsze coś fajnego tam znajdę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Potwierdzam, że Ilona prowadzi super blog! Kto go nie zna, ten gapa :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewnie, że się należy :) Zapraszam wszystkich!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje!!! W pełni zasłużona nagroda:)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem stałym czytelnikiem już od jakiegoś czasu i wcale nie dziwi mnie to wyróżnienie :)

  OdpowiedzUsuń

shareThis