.

1 2 3

piątek, 7 grudnia 2012

Wyjątkowe Święta Kiko, Niko i Sokratesa

napisane przez Agnieszka o godzinie 21:09 Podziel się swoją opinią


„Wyjątkowe Święta Kiko, Niko i Sokratesa” to kolejna z serii, a druga multimedialna, książeczka opowiadająca o rodzeństwie i ich kocie – filozofie. Jest to pięknie ilustrowany 
i udźwiękowiony audiobook, z animacją i zabawami dla dziecka.

W zależności od wieku i chęci, dziecko może czytać książeczkę razem z rodzicem, bądź samodzielnie, lub słuchać interpretacji Leszka Zdunia, wraz z mruczeniem kota Sokratesa, dźwiękiem dzwoneczków, czy śpiewanej przez dzieci kolędy. Forma wydania dodatkowo oferuje możliwość zabawy, poprzez budowanie bałwanka, ubieranie choinki, czy granie na bombkach i pierniczkach ulubionej melodii.
W tej świątecznej opowieści dzieci nie tylko towarzyszą głównym bohaterom w przygotowaniach przedświątecznych, ale również dowiadują się jak Święta Bożego narodzenia są obchodzone w innych zakątkach świata. Najważniejszym przesłaniem książki jest jednak to, że ich istotą bynajmniej nie są prezenty… Jak zwykle ważną rolę odgrywa tu kot Sokrates.

Każdy, kto zakupi książeczkę pomoże spełnić marzenia dzieci wspieranych przez akcję „Pomagamy Mikołajowi”. W jej ramach wolontariusze, dzięki pozyskanym darom 

i funduszom, kupują i przekazują najbardziej potrzebującym ich wyśnione bożonarodzeniowe prezenty, o które proszą w wysyłanych do Mikołaja listach.Akcję wspierają Natalia Kukulska i Agnieszka Cegielska.

Więcej o akcji Pomagamy Mikołajowi na www.pomagamymikolajowi.pl

  • Autor: Leszek Zduń
  • Ilustracje: Agnieszka Madaj
  • Czyta: Leszek Zduń
  • Przedział wiekowy: 3-7 lat
  • Forma wydania: Płyta CD z audiobookami + płyta DVD z multimedialną książeczką oraz dodatkowymi zabawami.
  • Wydawnictwo: Dbajki.pl i Fundacja Drabina Rozwoju

0 komentarze :

Prześlij komentarz

shareThis