.

1 2 3

wtorek, 18 grudnia 2012

Misiowe składanki - Złóż z dzieckiem zabawki swego dzieciństwa!

napisane przez Agnieszka o godzinie 11:56 2 Komentarze

Papier to wspaniałe narzędzie, z którego można wyczarować mnóstwo ciekawych rzeczy, ozdób, dekoracji a nawet zabawek. Jego niezwykłość polega na tym, że doskonale pokazuje jak coś można zrobić niemalże z niczego. 

Zarówno ja jak i synek, uwielbiamy tworzyć różne rzeczy z papieru. Czasami wymyślamy je sami a czasem korzystamy z gotowych projektów do wycięcia i złożenia. 
Zbiorem gotowych pomysłów na papierowe zabawki i dekoracje są "MISIOWE SKŁADANKI" 


Jest to książeczka autorstwa Ewy Zielińskiej, wydana przez wydawnictwo BIS, w której znajdują się tekturowe strony do wycinania z gotowymi modelami, które tylko należy złożyć według instrukcji i można się bawić. 


Wśród nich jest między innymi pudełeczko na kredki, segregatorek, chodzące zabawki, domek dla dzięcioła lub krasnoludka a nawet klocki oraz wiele innych.
Pamiętam, gdy ja byłam mała, mama zawsze kupowała mi czasopismo "MIŚ". Tam te zabawki były po raz pierwszy publikowane i sama jako dziecko składałam takie modele. 

Teraz po latach mogę to robić z synkiem i obydwoje świetnie się przy tym bawimy. Prostsze formy wycinał synek, przy bardziej skomplikowanych mu pomagałam. Potem potrzebny był już tylko klej z którym Oliwier świetnie sam sobie radził i papierowe zabawki były gotowe.
Oto kilka z nich.

Wszystkie formy zabawek są starannie zaprojektowane i części do siebie pasują. Wydrukowane są na grubym papierze dzięki czemu łatwo się je wycina i są sztywne po złożeniu.

Dzięki tej książce spędziliśmy z synkiem wiele przemiłych godzin na wspólnym składaniu a następnie zabawie nowymi zabawkami z papieru. Bezcenne chwile :)

WydawnictwoWYDAWNICTWO BIS
autor Ewa Zielińska
data wydania 07-08-2012
format20,5 x 29,50 cm
ilość stron332
oprawamiękka
cena  (TUTAJ)19,90zł
Nasza ocena
Polecam serdecznie!

2 komentarze :

  1. Bardzo ładnie, muszę sprawić taką książkę mojemu dziecku. Cena wydaję się do przyjęcia.

    OdpowiedzUsuń
  2. świetna jest i nie za bardzo skompkikowana i cena przystępna ty to wszystko wynajdziesz

    OdpowiedzUsuń

shareThis