.

1 2 3

niedziela, 9 grudnia 2012

Magiczny Mikołajkowy tydzień w Jankach

napisane przez Agnieszka o godzinie 23:16 Podziel się swoją opinią

Wspominałam ostatnio na Facebooku o atrakcjach jakie Centrum Handlowe Janki organizuje dzieciom w dniach 6, 8 i 9 grudnia. 

Udało nam się zarówno w czwartek jak i w niedzielę odwiedzić Janki. 

6 grudnia Oliwier mógł spotkać się z prawdziwym Świętym Mikołajem oraz jego pomocnicami i zrobić sobie z nim zdjęcie. Jednak zanim nastąpiła ta szczęśliwa chwila, pięknie udekorował skarpetę, w którą Mikołaj mógł zapakować podarunek.Było również dekorowanie ozdób choinkowych.Kto chciał, mógł je zabrać do domu, lub udekorować nimi choinkę w Centrum Handlowym.


Najważniejszy jednak, wiadomo, był Mikołaj. I choć nie wszystkie dzieci, zwłaszcza te młodsze, chętnie podchodziły do sań, Oliwier aż się rwał by pogadać  Mikołajem i pokazać mu jak ozdobił skarpetę.
Radość z prezentu była nie do opisania. I tak w naszym domu zamieszkał nowy miś a słodycze ze skarpety już w drodze do domu zostały zjedzone :D

W sobotę niestety nie mogliśmy się wybrać do Janek, choć warsztaty były również bardzo ciekawe. Było dekorowanie ozdób wielkanocnych.

Za to w niedzielę już po obiedzie zapakowaliśmy się do auta i pojechaliśmy na słodkie atrakcje.
Zaczęliśmy od udekorowania domku z piernika.


Ale to nie był koniec słodkich przyjemności. Oliwier ozdobił również choinkę i renifera, które zawiesimy na naszym drzewku bożonarodzeniowym.

Najbardziej jednak Oliwierowi spodobało się zdobienie mikołaja z białej czekolady.Po tak intensywnej, twórczej pracy mogliśmy skosztować słodkości z fontanny gorącej czekolady.


Oczywiście słodkie dzieła zabraliśmy do domu.Centrum Janki organizuje różne warsztaty dla dzieci. Już kiedyś uczestniczyliśmy w zajęciach tanecznych. Jeśli chcecie być na bieżąco i zabrać dzieci na jedne z nich, zaglądajcie  na stronę warsztatów na facebooku , lub na stronę CHJanki0 komentarze :

Prześlij komentarz

shareThis