.

1 2 3

piątek, 9 listopada 2012

Przyjaciele z ogrodu - Nouki i przyjaciele.

napisane przez Urwiskowo o godzinie 10:19 Podziel się swoją opinią

Już pisałam o dwóch książeczkach z serii "Nouky i przyjaciele". Dziś pokarzę trzecią, trochę inną od poprzednich, choć bohaterowie są wciąż ci sami.Książeczka "Przyjaciele z ogrodu", to bardzo sympatyczne opowiadanie o tym, jak Nuki, Pako i Lola, zamiast iść do ZOO, obserwują zwierzęta w ogrodzie. Jakie stworzonka tam mieszkają?
 Między innymi spotykamy tam biedronkę, pszczołę, żabkę, ślimaka a także nietoperza. Dzieci uczą się wraz z bohaterami książeczki o zwyczajach napotkanych zwierzątek. Czy wiecie na przykład ile skrzydeł ma biedronka? Czym różni się pszczoła od osy? Przed czym ostrzega sroka? Jak ślimak bez zębów gryzie liście?Czy nietoperz może wplątać się we włosy? 
Na te i wiele innych pytań dzieci znajdą odpowiedzi w tejże właśnie książce.Różni się ona od wcześniej prezentowanych przeze mnie tym, że ma naklejki. Ta dodatkowa atrakcja włącza dzieci do aktywnego udziału w przygodach małych bohaterów i urozmaica czytanie.Naklejki przykleja się w odpowiednie miejsca w książce ale jest ich więcej  i można je wykorzystać w dowolny sposób.


Każdy miłośnik Nukiego i naklejek będzie zachwycony :)

WydawnictwoWydawnictwo Debit
TekstPatrycja Zarawska
opracowanie graficznieMirosław Kisiel
format210 x 216 mm
ilość stron16
oprawamiękka foliowana
cena (TU)5,70zł
Nasza ocena

Polecam serdecznie!


0 komentarze :

Prześlij komentarz

shareThis