.

1 2 3

środa, 7 listopada 2012

Make a face - Tworzymy twarze z Panem Robótką

napisane przez Urwiskowo o godzinie 13:10 3 Komentarze

Pana Robótkę zna chyba każdy. Pokazuj dzieciom jak stworzyć coś z niczego na kanale Cbeebies. Bardzo często w naszych kreatywnych zabawach korzystałam z jego podpowiedzi, a teraz trafił w nasze ręce kreatywny zestaw Pana Robótki - "Make a face" prosto ze sklepu KREATYWNE MALUCHY.
Zestaw zawiera wszystko co niezbędne do stworzenia dziesięciu  kukiełek z patyczków. Tak naprawdę, po rozpakowaniu okazało się, że zawiera o wiele więcej niż jest potrzeba :)
Są patyczki w dwóch rozmiarach, twarze z pianki małe i duże, plastikowe oczka, pomponiki, piankowe serduszka, różne druciki kreatywne, piórka i oczywiście klej. 

Obydwoje uwielbiamy takie twórcze zabawy. Oliwier od razu z wielkim zapałem przystąpił do tworzenia.


Zestaw jest tak duży, że samo tworzenie patyczkowych ludzików, wypełniło nam wiele godzin przez kilka dni.

Niektóre mają z dwóch stron inne twarze. Inne mają włosy z drucików albo z piórek czy też pomponików. Inne maja też ubranka. Każdy może stworzyć sobie własną kolekcję. 

Najciekawsze jest  jednak to, że po zrobieniu wszystkich kukiełeczek i wykorzystaniu wszystkich elementów zestawu, frajda wcale się nie kończy.  Tak naprawdę zabawa dopiero się zaczyna.
Nasze stworki zamieniły się w aktorów i wystawiły przedstawienie w domowym teatrzyku z pudełka.Zestaw rozwija zarówno wyobraźnię, umiejętności manualne a także dojrzałość emocjonalną dziecka. Uczy rozpoznawania emocji. Wypełni wiele godzin fantastyczną zabawą. 

Nie trzeba już szukać w różnych sklepach pomponików  oczek czy drucików by stworzyć coś fajnego. Wszystko jest w jednym opakowaniu. 

Wielkim plusem jest również cena. Cały zestaw kosztuje jedynie 27zł - do zamówienia w sklepie KREATYWNE MALUCHY.

Jedynie klej w zestawie mógłby trochę szybciej wiązać. By móc bawić się kukiełkami musieliśmy odczekać do następnego dnia, żeby nie odklejały się poszczególne elementy. 

Plusów jednak jest zdecydowanie więcej, dlatego serdecznie polecam

Nasza ocena3 komentarze :

  1. świetne :) Ty to jesteś kreatywna :)) powinnaś być moją sąsiadką :D

    OdpowiedzUsuń
  2. świetnie Wam wyszło!!! Gratulacje!!! Teatrzyk cudowny, oj spodobałby się mojej córce :) My mieliśmy kiedyś okazje testować "Pana Robótkę" z dżunglą (http://www.porady-mamy.pl/2012/03/zabawkowiczpl-dorotka-i-pan-robotka.html), ale zestaw mało nam się spodobał :( A do sklepu dziś kreatywnego malucha też chce dziś zajrzeć :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Moje dzieci uwielbiają Pana Robótkę, zajrzę do tego sklepu :)

    OdpowiedzUsuń

shareThis