.

1 2 3

niedziela, 25 listopada 2012

KONKURS „ List do Świętego Mikołaja” - Zabawki z Kartolandii czekają!

napisane przez Urwiskowo o godzinie 20:46 Podziel się swoją opinią

Wielkimi krokami zbliża się dzień, kiedy Święty Mikołaj odwiedzi wszystkie grzeczne dzieci. Na ten dzień dzieci czekają cały rok! Wcześniej jednak dzieci piszą do niego listy. Pisanie listu do Św. Mikołaja to magiczna chwila dla każdego dziecka. Na jaki adres wysłać list do Świętego Mikołaja? Według legendy,  Św. Mikołaj i elfy mieszkają w Laponii. Natomiast inna legenda głosi, że Św. Mikołaj mieszka na biegunie północnym.  Dla pewności podajemy dwa adresy:


Santa Claus' Main Post Office                      Santa Claus Arctic Circle      
Tähtikuja 1,                                                    96930 Rovaniemi                              
96930 Napapiiri                                             Finland   
Finland
 Jak wziąć udział w konkursie? Zasady są proste!

 1. Przeczytaj regulamin.
 2. Zostań  fanem fanpage’u  Kartolandia.pl  http://www.facebook.com/Kartolandia?ref=tn_tnmn oraz Urwiskowo.com.pl https://www.facebook.com/URWOSKOWO na portalu społecznościowym Facebook. 
 3. Napisz „List do Św. Mikołaja” w którym okreś którą z nagród chcesz wygrać oraz przedstaw Mikołajowi dlaczego właśnie Twoje dziecko ma wybrać! 
 4. Zamieść swój „ List do Św. Mikołaja” w komentarzu pod zdjęciem konkursowym na fanpage’u Kartolandii http://www.facebook.com/Kartolandia?ref=tn_tnmn jak i również na fan page Urwiskowa https://www.facebook.com/URWOSKOWO  Na Wasze listy czekamy do dnia 05.12.2012 do godziny 23:59. 
 5. Udostępnij zdjęcie konkursowe na swoim profilu. Zaproś znajomych do udziału w konkursie oraz wsparcia głosami LUBIĘ TO.
 6. Wypatruj Św. Mikołaja 6 grudnia na stronie www.kartolandia.pl (ogłoszenie wyników).  Może to właśnie dla Twojego dziecka przyniesie prezent!


Regulamin konkursu
1. Organizator

 1. Organizatorem Konkursu o nazwie  „List do Św. Mikołaja”  jest osoba prywatna reprezentująca blog Urwiskowo.com.pl https://www.facebook.com/URWOSKOWO oraz firma BWPM Tomasz Lewandowski  reprezentująca www.kartolandia.pl https://www.facebook.com/pages/Kartolandiapl/10218498985447
2. Czas trwania konkursu, warunki uczestnictwa
 1. Konkurs trwa od 25.11.2012 r. do 05.11.2012 r., godz. 23:59.
 2. Wyniki ogłoszone zostaną 06.12.2012r. na stronie www.kartolandia.pl
 3. Sponsorem nagród jest firma BWMP Tomasz Lewandowski
 4. Uczestnikiem konkursu może być osoba fizyczna.
 3. Zadanie konkursowe
 1. Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zadanie konkursowe.
 2. Zadanie konkursowe polega  na napisaniu listu do Św. Mikołaja. W treści listu należy napisać którą z nagród chce się wygrać oraz przedstawić Mikołajowi dlaczego właśnie Twoje dziecko ma wybrać.
 3. Każdy uczestnik konkursu może wybrać tylko jedną zabawkę z nagród konkursowych” pałac z kartonu , statek piracki z kartonu, domki Trzech Małych Świnek z kartonu + 12 flamastrów , wóz cyrkowy z kartonu + 6 flamastrów).4. Zasady konkursu
 1. Konkurs organizowany jest na portalu społecznościowym facebook dla fanów profilu „kartolandia” oraz „Urwiskowo”.
 2. Jeśli jeszcze nie jesteś fanem „Kartolandii” oraz „Urwiskowa” możesz dołączyć do naszego fanpage’u poprzez znacznik „Lubię to!” (https://www.facebook.com/URWOSKOWO oraz https://www.facebook.com/pages/Kartolandiapl/102184989854472 ).
 3. Prześlij Organizatorom zgłoszenie konkursowe.
 4. Zgłoszenie konkursowe, czyli „List do Św. Mikołaja” należy przesłać Organizatorom poprzez umieszczenie treści listu do Mikołaja w komentarzu pod zdjęciem konkursowym umieszczonym na fanpage’u Kartolandii http://www.facebook.com/Kartolandia?ref=tn_tnmn jak i również na fan page Urwiskowa https://www.facebook.com/URWOSKOWO
 5. Udostępnij zdjęcie konkursowe na swoim profilu. Zaproś znajomych do udziału w konkursie oraz wsparcia głosami LUBIĘ TO.
 6. Komisja konkursowa dokona oceny prac po upływie terminu nadsyłania zgłoszeń.
 7. Nagrodami w konkursie zabawki marki Calafant: (ekologiczny pałac z kartonu , statek piracki z kartonu, domki Trzech Małych Świnek z kartonu + 12 flamastrów , wóz cyrkowy z kartonu + 6 flamastrów).
 8. W przypadku nadesłania przez uczestnika Konkursu większej ilości Zgłoszeń Konkursowych, w Konkursie weźmie udział tylko to Zgłoszenie Konkursowe, które wpłynie pierwsze do Organizatora.
 9. Biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża zgodę na przeniesienie autorskich praw do treści “Listu do Mikołaja” nadesłanego w zgłoszeniu konkursowym oraz na rozpowszechnianie treści “Listu do Mikołaja”  poprzez jego publiczne wystawienie a także publiczne udostępnianie treści “Listu do Mikołaja” na stronie www.kartolandia.pl oraz www.urwiskowo.com.pl jaki i również  fanpage’u Kartolandii http://www.facebook.com/Kartolandia?ref=tn_tnmn i Urwiskowa https://www.facebook.com/URWOSKOWO
 10. Uczestnik Konkursu oświadcza, że nadesłany “List do Mikołaja” jest jego autorstwa i nie narusza praw autorskich osób trzecich.
5. Odbiór nagrody

 1. Organizator Konkursu BWPM Tomasz Lewandowski  reprezentujący Kartolandię, dnia 06.12.2012 zawiadomi uczestników Konkursu o zwycięstwie. Zawiadomienie ze strony Organizatora nastąpi w formie umieszczenia informacji na stronie internetowej www.kartolandia.pl
 2. Nagrody zostaną wysłane laureatom  przez Sponsora nagród.
6. Postanowienia końcowe
 1. Regulamin niniejszego Konkursu dostępny jest w formie publikacji na stronie internetowej Organizatorów  www.kartolandia.pl oraz www.urwiskowo.pl
 2. Każdy Uczestnik Konkursu biorący udział w wydarzeniu akceptuje warunki niniejszego Regulaminu.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY !!!

Zabawki z Kartolandii czekają! 

   
oraz


0 komentarze :

Prześlij komentarz

shareThis