.

1 2 3

piątek, 5 października 2012

Jo ho ho... czyli Jake i Piraci z Nibylandii

napisane przez Agnieszka o godzinie 13:53 Podziel się swoją opinią

Jak dużo czasu Wasze dzieci spędzają przed telewizorem ??

U nas, przyznam się, że jest to różnie. Są dni gdy w ogóle go nie włączamy a są i takie gdy jakieś 2 godziny. Wszystko zależy od dnia.

W tygodniu mamy jeden stały punkt rozkładu dnia. O godzinie 7 jest pobudka, poranna toaleta, śniadanie a po śniadaniu o 7.20 Oliwier siada przed telewizorem a mama zaczyna się szykować do wyjścia.

Na Disney Junior leci wtedy jedna z ulubionych bajek Oliwiera czyli "Jake i Piraci z Nibylandii".Nie mam nic przeciwko, by dziecko oglądało telewizję, jeśli to co ogląda jest mądre, ciekawe, bez przemocy i jeszcze czegoś uczy dzieci. Takie właśnie są bajki na Disney Junior a jedną z nich jest właśnie "Jake i Piraci z Nibylandii"


Serial opowiada o przygodach trójki małych przyjaciół. W kolejnych odcinkach uczą dzieci, że bycie dobrym, uczciwym, dzielnym i sprawiedliwym to postawa godna nie tylko człowiek ale i dobrego pirata. Kapitan Hak i jego kompani wciąż próbują pokrzyżować plany Jaka, Izy i Fajtka, ale szybko się dowiadują, że "kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada".


Razem z bohaterami bajki, dzieci przeżywają przygody, rozwiązują różne zadania i łamigłówki, uczą się samodzielnego myślenia i dokonywania mądrych wyborów. Dzięki przeróżnym zagadkom w bajce, dzieci uczą się liczyć, rozróżniać kolory, kształty, przeróżne wzory, poznają nowe słownictwo i definiują wielkości oraz odległości.

Jake i jego załoga mogą być wzorem dla każdego malca. Wspierają siebie nawzajem i uczą współpracy. Nawet Kapitan Hak, który ciągle odnosi porażki w swych niecnych czynach, może liczyć na pomoc młodych piratów, gdy jej naprawdę potrzebuje. Bardzo przyjemna, kolorowa grafika oraz ciekawa akcja, uzupełnione są świetną muzyką. To wszystko połączone sprawia, że świetnie się bajkę ogląda i maluchy ją uwielbiają. 

Zdjęcia zrobione dziś rano przed wyjściem do przedszkola.
Oliwier mógłby wiele razy oglądać te same odcinki, ale już niebawem, bo 19 października będzie premiera drugiego sezonu
Na pewno będziemy oglądać Piratów. 
Czy drugi sezon będzie równie dobry jak pierwszy, odniesie podobny sukces i podbije nasze serca? 
Na pewno Wam zdamy relację już po obejrzeniu kilku odcinków. 

Tymczasem już dziś, 5 października, do dziennika Polska The Times dołączone zostaną 20% kupony rabatowe na zabawki Fisher-Price inspirowane serialem „Jake i Piraci z Nibylandii”, dostępne w sklepach Smyk. 

A już w najbliższy weekend 6 i 7 października w wybranych Smykach czekają na dzieci pirackie atrakcje. Piraci będą rozdawali niespodzianki i prowadzili animacje dla najmłodszych. Rodzice mogą zaś mogli skorzystać z 20% rabatu na zabawki Fisher-Price inspirowane serialem „Jake i Piraci z Nibylandii”. My będziemy w warszawskim Smyku, a Wy??0 komentarze :

Prześlij komentarz

shareThis