.

1 2 3

poniedziałek, 22 października 2012

Blog tygodnia - MAŁYMI KROCZKAMI

napisane przez Agnieszka o godzinie 09:05 4 Komentarze

Mamy kolejny poniedziałek, tak więc następny ciekawy blog chcemy wyróżnić. Tym razem jest to blog MAŁYMI KROCZKAMI.


Pasją Ani, autorki bloga, jest hafciarstwo i właśnie tym dzieli się ze swoimi czytelnikami. Prace Ani są imponujące, dlatego też chcemy podzielić się nimi z Wami. Oto kilka z nich.

Kolejna odsłona Kota :D

Jesienne wyróżnienie

Zwariowana hefciarka :D

Fundacja Słonie na balkonie

39 Podróż Edwarda !!!!

Nareszcie Madame skończona.

Więcej oczywiście znajdziecie na blogu Ani. 

Chcecie wiedzieć jak rozpoczęła się przygoda Ani z haftem? Zapraszamy na naszą małą wirtualną rozmowę.Urwiskowe Mamy:  Kiedy i jak rozpoczęła się Twoja przygoda z blogowaniem?

Ania: Przygodę z blogowaniem zaczęłam dokładnie w dniu 14 lutego 2012. W walentynki opublikowałam swój pierwszy post.  Postanowiłam opisywać moją przygodę z haftem krzyżykowym, i dla zrobienia czegoś nowego, gdyż przy trójce dzieci coś nowego w zajęciach bardzo jest wskazane aby  nie popaść w rutynę dnia codziennego. 

Urwiskowe Mamy:  Skąd pomysł na taką właśnie tematykę?

Ania: Moja najlepsza koleżanka zaraziła mnie pasją do krzyżyków. Lubiłam buszować po internecie, blogach i obserwować  jak powstają prace, i tak jakoś wsiąkłam ....  wsiąkłam na dobre :D  Możliwości haftu są przeogromne, wielka gama kolorystyczna do tworzenia, materiały wszelakiego rodzaju, wielkości....  za każdym razem jak wybieram się na zakupy do  pasmanterii towarzyszy mi  ekscytacja, asortyment jest duży że nie wiadomo co wybrać.  Byłam na jednej wystawie rękodzielstwa i prace tam wystawione zaparły mi dech w piersi... jak można tylko igła i nitką takie cuda stworzyć. 

Urwiskowe Mamy:  Jak zaczęła się Twoja przygoda z haftem?

Ania: Moja przygoda zaczęła się gdy po raz trzeci zaszłam w ciążę, i niestety miałam kilka komplikacji zdrowotnych podczas  jej trwania. Musiałam ograniczyć swój ruch do minimum. Więc  musiałam czymś się zająć.... a świat krzyżyków idealnie zaliczał się do moich tamtejszych potrzeb. Wystarczyło wygodne siedzisko, oświetlenie, kanwa i mulinka z igłą....  

Urwiskowe Mamy:  Jakie, oprócz haftu, są inne Twoje zainteresowania i pasje?

Ania: Uwielbiam ruch, nie lubię przesiadywać w domku, więc preferuję  rodzinne spacery, wypady nad morze. Pochodzę z Gdańska więc daleko nie mamy... Ostatnio bardzo polubiłam jazdę na rolkach... taka zwariowana mama ze mnie..... w okresie letnim wybieramy się z rodzinką na boisko  umiejscowione  w lesie i tam robimy sobie ognisko i jeździmy na różnych sprzętach takich jak hulajnogi, rowery, rolki, gramy w piłkę... uwielbiam takie chwile. Zresztą moja rodzinka jest moją pasją i takim kołem  napędzającym i mobilizującym do działania

Urwiskowe Mamy: Co w haftowaniu sprawia Ci najwięcej przyjemności?

Ania: Przy hafcie mam czas tylko i wyłącznie dla siebie. Dlatego to uwielbiam. Mam czas wtedy na wszelakie przemyślenia, plany.  Jest to chwila kiedy się relaksuję i uspakajam wewnętrznie.. Przy trójce dzieci jest to naprawdę potrzebne... kiedy są w przedszkolu a najmłodszy śpi wtedy ja się całkowicie wyłączam od świata rzeczywistego i wędruję w myślach... taka moja mała nirwana :D 

Urwiskowe Mamy: Co w blogowym świecie najbardziej Ci się podoba?

Ania: Niesamowicie sporo ludzi poznałam, ich inspiracje, nie zdawałam sobie jeszcze rok temu sprawy jaki świat jest ogromny w niektórych aspektach... ileż ludzie mają w sobie pasji i przelewają je w postaci bloga. Ja swoje poczynania z haftem dokumentuję i moje spostrzeżenia. na ten temat. Dużo się nauczyłam i dużo się uczę... Nie ma dnia abym na jakiegoś bloga nie weszła i nie wsiąkła wiedzą i spostrzeżeniami ludzi. Dzięki internetowi człowiek teraz może wiele, rozwijać się nie wychodząc z domu. Jestem osobą nie pracującą, ale matką i żoną na pełen etat. I prowadzenie bloga jakoś mnie rozwija, nie tkwię w miejscu, tworzę coś czym potem obdarowuję innych ludzi.  


Gratulujemy talentu i pasji. Życzymy wielu czytelników oraz wytrwałości w blogowaniu i inspirowaniu innych. 4 komentarze :

shareThis