.

1 2 3

poniedziałek, 3 września 2012

Worek przedszkolaka

napisane przez Agnieszka o godzinie 21:31 3 Komentarze

Dziś pierwszy dzień po wakacyjnej przerwie Oliwier poszedł do przedszkola. Niestety jego stary worek nie bardzo się już nadawał, dlatego potrzebny był nowy. Jeszcze w wakacje kupiliśmy w Tesco zwykły czarny worek ortalionowy za 50gr, ale dla przedszkolaka taki ponury, bez wzorków nie pasuje. Poza tym był problem z podpisaniem worka bo na czarnym żaden flamaster nie był widoczny. Poradziliśmy sobie w inny sposób i oto tak teraz wygląda worek mojego przedszkolaczka.Materiały:
 • czarny ortalionowy worek
 • kolorowy filc
 • klej do filcu
 • nożyczki
 • tektura ( mniej więcej wielkości worka)
Z filcu wycięłam literki i kształty główek żabek (Oliwiera grupa przedszkolna to ŻABKI, dlatego też właśnie taki motyw na worku).


Następnie Oliwier wkroczył do akcji.
Najpierw skleił żabki. Następnie z gotowych, wyciętych liter Oliwie ułożył na worku swoje imię a następnie je przykleił. Przed przyklejaniem liter włożyliśmy do worka tekturkę, by nie zakleić worka.


 Na koniec pozostało przyklejenie żabek.Worek gotowy.Gdy klej wyschnie, można zapakować do woreczka rzeczy i ruszyć do przedszkola :)
3 komentarze :

 1. Ale piękny! nie wiedziałam, że filc można tak wykorzystać :) Dzielny przedszkolak z Oliwiera, wszystkie dzieci będą mu zazdrościć takiego worka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki piękny i w dodatku oryginalny!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję :) Oliwier bardzo dumny ze swojego dzieła :D

  OdpowiedzUsuń

shareThis