.

1 2 3

niedziela, 23 września 2012

Mr Twister prezentuje: Angielski w zagadkach dla przedszkolaków

napisane przez Agnieszka o godzinie 22:17 Podziel się swoją opinią

Ostatnio gdy byliśmy na placu zabaw, jedna z mam usłyszała, jak Oliwier  liczył sobie kasztany po angielsku. Zapytałam mnie czy sama go uczę czy może chodzi gdzieś na angielski. Opowiedziałam jej o moich metodach i pomocach do nauki, o których już pisałam ( między innymi Karty Obrazkowe, Pierwsze słówka, Piosenki ...)

Wspomniałam też o najnowszej książeczce jaka ostatnio przeszła przez ręce Oliwiera czyli Mr. Twister prezentuje: Angielski w zagadkach dla przedszkolaka wydawnictwa EDGARD.


Zabraliśmy się za nią jeszcze przed wyjazdem do Anglii ale skończyliśmy już we wrześniu.


Są to ćwiczenia, w których znajduje się 80 zadań, zagadek, rebusów i łamigłówek dostosowanych do poziomu i umiejętności przedszkolaków. Zadania są podzielone na 18 kategorii.
Polecenia napisane są zarówno po angielsku jak i po polsku. Na końcu książeczki znajdują się rozwiązania oraz słownik wszystkich słówek. Grafika kolorowa i zachęcająca do rozwiązywania kolejnych zadań. Na uwagę zasługuje jakość wykonania za co zdecydowanie należy się duży plus. Sztywne kartki nie zwijają się i bardzo dobrze się po nich pisze i koloruje.

Oliwier zachwycony, podobnie jak inny książeczkami tego wydawnictwa. Z wielkim zapałem rozwiązywał zadania, jedno po drugim.Wiadomo, że dzieci najlepiej uczą się przez zabawę a taka nauka to sama przyjemność :D 


WydawnictwoEDGARD
ilość stron48
oprawamiękka foliowana 
cena (TU)13,90 zł
Nasza ocena


0 komentarze :

Prześlij komentarz

shareThis