.

1 2 3

piątek, 14 września 2012

Domino zwierzątka - Pilch

napisane przez Agnieszka o godzinie 10:55 1 Komentarz

Całkiem niedawno, zostaliśmy poproszeni o przetestowanie DOMINA ZWIERZĄTKA firmy PILCH

Ponieważ Oliwier zasady zna od dawna i lubi grać, z chęcią podjęliśmy się testowania.To co już na pierwszy rzut oka mi się spodobało, to to, że jest to drewniane domino w lnianym woreczku czyli w 100% ekologiczna zabawka. Posiada znak bezpieczeństwa CE.
Przejdźmy jednak do efektów pracy Testera Oliwiera, który od razu przystąpił do dzieła.Najpierw sam po swojemu układał sobie i dopasowywał kafelki. Gdy już się nacieszył, zaprosił mnie do zabawy i zaczęliśmy już grać według zasad.Trudno było oderwać się od zabawy. 


Domino, to świetna gra na coraz dłuższe jesienne i zimowe wieczory. Można miło spędzić czas z dzieckiem, dobrze się przy tym bawiąc.

Nie byłabym sobą, gdybyśmy zabawy nie zamienili w małą lekcję. Szukając zwierzątek mówiliśmy ich nazwy raz po polsku raz po angielsku. 


Jakość wykonania, staranność i estetyka wszystkich elementów, zdecydowanie wyróżniają to domino spośród wszystkich z jakimi mieliśmy do czynienia. Obrazki są bardzo trwałe. Oliwier próbował zeskrobać je pazurkami, ale nie uległy.

W woreczku znajduje 30 sztuk drewnianych płytek w rozmiarze 80x40mm, oraz instrukcja obsługi po polsku.Producent deklaruje, że odpowiedni wiek dziecka to 3+ , ze względu na ostre krawędzie. Jak dla mnie jednak, spokojnie dałabym to domino już dwulatkowi, który przestał pakować wszystko do ust. Zdecydowanie lepsze jest taka drewniana zabawka niż tekturowa, która może nie przetrwać spotkania z małymi łapkami (my to przerobiliśmy). 

W czasie testowania, nie wykryliśmy żadnych minusów domina, dlatego z czystym sumieniem przyznajemy
z pięciu możliwych gwiazdek.

1 komentarz :

  1. My mamy takie ale w drewnianym pudełku. Krzyś dostał od chrzestnej na drugie urodzinki. Super jest i faktycznie bardzo dobrze wykonane.

    OdpowiedzUsuń

shareThis