.

1 2 3

poniedziałek, 2 lipca 2012

Energia jest w nas - razem możemy więcej.

napisane przez Agnieszka o godzinie 22:30 2 Komentarze

Urwiskowe mamy uwielbiają angażować się w akcje charytatywne. Cudownie jest móc wesprzeć osoby, które tego potrzebują. Wierzymy, że warto pomagać i dlatego bez wahania wyraziłyśmy zgodę na objęcie patronatem medialnym akcji "Energia jest w nas" jest to dla nas zarówno wielka przyjemność  jak i zaszczyt.


A co to za akcja?? 

Otóż marka Simens i Fundacja Świętego Mikołaja wspierają Rodzinne Domy Dziecka.
Wystarczy wejść na stronę http://www.energiajestwnas.pl/ , zalogować się i w ten tylko banalnie prosty sposób, przekazując swój głos,  wesprzeć akcję. Za każde 10 000 głosów Simens przekazuje energooszczędny sprzęt (pralka, chłodziarka i zmywarka) do potrzebującej rodziny. 

Akcję wspiera również Borys Szyc. Wręczał sprzęt pierwszej rodzinie. Źródło zdjęć :http://www.energiajestwnas.pl/ 


Więcej możecie przeczytać pod linkiem http://www.wirtualnemedia.pl/centrum-prasowe/artykul/siemens-i-borys-szyc-w-akcji-energia-jest-w-nas 
oraz 
http://www.kampaniespoleczne.pl/csrcrm,4385,borys_szyc_przekazal_sprzet_siemens_do_rodzinnego_domu_dziecka 

Dodatkowo marka Simens stara się uczyć nas jak ważne jest odpowiedzialne wykorzystanie ograniczonych zasobów naturalnych, takich jak woda i energia.


Czy wiecie, że w polskich gospodarstwach domowych wciąż istnieje olbrzymi potencjał oszczędności prądu (według danych WWF wynosi on aż 40%). Innowacyjne urządzenia do domu marki Siemens umożliwiają oszczędność zarówno energii, jak i wody, przyczyniając się do ochrony naszej planety.
Przekażcie  link  swoim znajomym. Im więcej nas wesprze akcje, tym szybciej kolejna potrzebująca rodzina otrzyma niezbędny sprzęt. 
 
Pamiętajmy, że ENERGIA JEST W NAS  i  działając razem, możemy więcej!

2 komentarze :

shareThis