.

1 2 3

poniedziałek, 9 lipca 2012

BLOG TYGODNIA - Moje domowe kucharzenie

napisane przez Agnieszka o godzinie 23:49 Podziel się swoją opinią

Kolejnym smakowitym blogiem, który chcemy dziś wyróżnić jest Moje domowe kucharzenie...
Na blogu znajdziecie niesamowitą porcję smakowitych kąsków i codziennie przybywają nowe.
Szukając kulinarnych inspiracji, zwłaszcza tych na słodko, powinniście zajrzeć na blog Bożeny. 

Bardzo przejrzysty układ bloga sprawi, że od razu znajdziecie przepisy na cudne ciasta...


Pyszne ciasta


Ciasteczka


Desery bez pieczenia


Pączki i faworkiPrzepisów na desery i ciasta i inne pyszności znajdziecie jeszcze więcej ale oprócz słodkości są również między innymi takie działy ...


Chleby i bułki


Zupy


Mięso i dania mięsne


Przetwory


Wszystkie zdjęcia pochodzą oczywiście z bloga Moje domowe kucharzenie... Jak zawsze zadałyśmy autorce kilka pytań i Bożena odpowiedziałam nam na nie. Poniżej nasz mini wywiad.Urwiskowe Mamy: Kiedy i jak rozpoczęła się Twoja przygoda z blogowaniem?


Bożena: Moja przygoda z blogowaniem zaczęła się prawie półtora roku temu..ale zamiar założenia bloga w planach był dużo dużo wcześniej..Wcześniej kilka swoich przepisów umieściłam na kilku portalach, ale jakoś nie dawało mi to żadnej satysfakcji..i założyłam własnego bloga..i bardzo się cieszę z tego..Chociaż z początku miałam chwile '' słabości''....zaglądając na inne blogi widziałam super przepisy i super zdjęcia..a ja robiłam zdjęcia aparatem telefonicznym..a moje przepisy są proste [ brak wolnego czasu na dania skomplikowane itp ]....Staram się robić jednak aby dania były proste, ale smaczne..


Urwiskowe Mamy: Skąd pomysł na taką właśnie tematykę?


Bożena: Tematyka kulinarna..- inna nie wchodzi w grę..uwielbiam gotować, a zwłaszcza piec ciasta..Cieszę się, że to co robię smakuje innym ..[chociaż czasem różnie bywa - jedni lubią to i owo..a inni akurat nie..] Cieszę się, że ktoś z blogerów i osób zaglądających na mojego bloga korzysta z moich przepisów, czasem coś nowego podpowie..


Urwiskowe Mamy: Czy masz swój ulubiony przepis lub rodzaj potrawy?


Bożena: .Ulubionych przepisów jest sporo i ciężko podać jakiś wybrany..uwielbiam piec ciasta..a moi domownicy uwielbiają je jeść..obojętnie jakie ..czy na zimno czy pieczone..czy drożdżowe..[moi domownicy to straszni łasuchy ..a ja ich ostatnio za bardzo rozpieszczam tymi słodkościami]..


Urwiskowe Mamy: Inspirujesz innych a czy sama również czerpiesz skądś inspiracje(jeśli tak to skąd?) czy prezentujesz jedynie własne przepisy ?


Bożena: Przepisy zamieszczane na blogu są moje własne.., podpatrzone z kuchni  Mamy,,. podpatrzone na innych blogach.., mam również sporo książek i gazet , różnych wycinków z gazet, kalendarzy itp...Czasem jakiś  podpatrzony gdzieś przepis modyfikuję według swoich potrzeb i smaków..czasem lubię trochę i sama coś wymyślić.


Urwiskowe Mamy: Co w gotowaniu sprawia Ci najwięcej przyjemności?


Bożena: Przyjemność w gotowaniu..? mhm..trudne pytanie..Lubię gotować wszystko..ale z największą przyjemnością piekę ciasta..


Urwiskowe Mamy: Co w blogowym świecie najbardziej Ci się podoba?
Bożena: Blogowy świat pozwala na czerpanie nowych inspiracji kulinarnych a także na poznawanie nowych tajemnic i sekretów w gotowaniu, pieczeniu..Poznałam sporo nowych osób [ niestety tylko wirtualnie], z którymi można '' pogadać'' nie tylko na tematy kulinarne..I jestem bardzo z tego zadowolona..
Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć wielu czytelników, kolejnych pysznych przepisów.


0 komentarze :

Prześlij komentarz

shareThis