.

1 2 3

piątek, 27 lipca 2012

Angielski dla dzieci - Pierwsze słówka w obrazkach

napisane przez Agnieszka o godzinie 13:56 Podziel się swoją opinią

Oliwier zawsze chętnie uczył się angielskiego, ale teraz jego motywacja wzrosła, gdy dowiedział się, że na wakacje jedziemy właśnie do Anglii.
Znów wydawnictwo EDGARD przyszło nam z pomocą by jeszcze bardziej poszerzyć wiedzę. Tym razem sięgnęliśmy po "Angielski dla dzieci - Pierwsze słówka w obrazkach".Książeczka ta zawiera mnóstwo słówek angielskich z tłumaczeniami. Większość z nich Oliwier już zna z KART OBRAZKOWYCH tego samego wydawnictwa, o których już pisałam. Jednak słówka to nie wszystko czego możecie się po książce spodziewać. Pod każdym z nich są przykłady zdań z zastosowaniem danego słowa, a to już kolejny krok w zdobywaniu wiedzy.
Jak widać na zdjęciach, zabawna, kolorowa i oryginalna grafika ilustracji jest spójna dla innych publikacji wydawnictwa do nauki angielskiego dla dzieci. Dzięki temu, że Oliwier zna już obrazki, chętniej się uczy. Ma poczucie sukcesu oraz świadomość, że dużo już umie, co go dodatkowo motywuje.W książce znajduje się też seria ćwiczeń z zadaniami, kolorowankami oraz  łamigłówkami, dzięki którym łatwo jest utrwalić zdobywaną wiedzę. 

Ponadto, do książki dołączona jest płyta, dzięki której możemy wszystkie słówka i przykłady zdań z ich użyciem, usłyszeć poprawnie czytane przez native-speakera. 


Dodatkowo na końcu książki znajduje się klucz do ćwiczeń oraz słowniczek wszystkich słówek.


Zajrzeć do książki możecie również na stronie wydawnictwa


Taka nauka to sama przyjemność :D 

Wydawnictwo EDGARD
ilość stron64
oprawamiękka foliowana + płyta
cena (TU)17,99 zł
Nasza ocena
0 komentarze :

Prześlij komentarz

shareThis