.

1 2 3

poniedziałek, 18 czerwca 2012

BLOG TYGODNIA - Dżastalandia

napisane przez Agnieszka o godzinie 22:03 1 Komentarz

Tydzień temu nie wyrobiłyśmy się z wyróżnieniem bloga tygodnia ale dziś już wracamy na dawne tory i chcemy wyróżnić blog DŻASTALANDIA.


Jeśli szukacie inspiracji modowych to na pewno warto zajrzeć do Dżastalandi. 

Autorka, przedstawia na nim swoje stylizacje na co dzień i różne okazje. W niebanalny sposób zestawia ze sobą kolory i tworzy fascynujące kreacje. Na blogu znajdziecie też różne ciekawostki ze świata mody.
Blogerka odnosi w sieci coraz większe sukcesy. Jej stylizacje pojawiają się nie tylko na blogu ale i innych portalach modowych. W kwietniu portal cekin.pl poświęcił Dżastalandii cały artykuł. Zajrzyjcie na blog a zapewne znajdziecie coś inspirującego. Może również spodoba się Wam coś z szafy Dżastalandii, bo autorka co jakiś czas robi porządek i sprzedaje nie noszone ciuszki.


Autorka, Justyna, odpowiedziała na kilka naszych pytań, które poniżej publikujemy.


Urwiskowe Mamy: Jak i kiedy  zaczęła się Twoja przygoda z blogowaniem?
 
Justyna: Swoją przygodę z blogowaniem zaczęłam kilka lat temu. Na początku pisałam pamiętniki internetowe, później prowadziłam kilka fotoblogów.
Po jakimś czasie założyłam bloga z własnoręcznie wrobioną biżuterią, aż wreszcie powstał blog modowy (dokładnie 18 czerwca 2011r.), na którym pokazuję swoje stylizacje.


Urwiskowe Mamy: Co lub kto cię inspiruje w tworzeniu stylizacji?

Justyna: Inspiracje czerpię z zagranicznych blogów, jednak zawsze wszystko przekładam na swój styl.
Nie podążam ślepo za modą. Jeśli coś mi się nie podoba to tego po prostu nie zakładam, nawet jeśli jest to mocno na topie.
Nie chcę wyglądać jak sieciówkowe manekiny, dlatego często kupuję rzeczy w małych sklepikach lub w internecie.
W całym modowym bałaganie próbuję znaleźć to, co mi się spodoba i w czym na pewno będę czuła się dobrze.

Urwiskowe Mamy: Czy poza modą masz również inne pasje?


Justyna: Kocham oryginalne rzeczy, dlatego moją pasją jest własnoręcznie wykonana biżuteria, którą ostatnimi czasy nieco zaniedbałam z powodu egzaminów końcowych na studiach...
Ale na pewno jeszcze do tego wrócę:) Oprócz tego uwielbiam robić zdjęcia, dlatego interesuję się fotografią.


Urwiskowe Mamy: Które z swoich sukcesów uważasz za najbardziej znaczący?
Justyna: Przyznam, że to jest ciężkie pytanie:) Jeśli chodzi o bloga, to każdy mały sukces jest dla mnie ważny;)
Chyba największym jest fakt, że dokładnie dziś mija rok do powstania bloga, a odwiedziło go już ponad 100 tysięcy ludzi!
Cieszę się, ponieważ początki nie były łatwe i nie sądziłam, że przyciągnie on tyle osób i zdobędę stałych czytelników:)
Za kolejny sukces mogę uznać to, że gdzieś w sieci czasem ktoś o mnie wspomina, nawet na zagranicznych blogach;) A ostatnio pewien portal internetowy umieścił o mnie cały artykuł;)


Urwiskowe Mamy: Co w blogowym świecie najbardziej Ci się podoba?

Justyna: Najbardziej ludzie - niesamowite jest to, że można tu poznać tyle interesujących, serdecznych i wartościowych osób!
Blogowanie w sieci tworzy rodzinę, która się wzajemnie wspiera, nawet w chwilach, kiedy inni próbują człowieka zniechęcić, poprzez obrażanie w internecie lub wypisywanie bardzo niemiłych, a nawet wulgarnych komentarzy.
Blogerzy i blogerki dzięki kilku ciepłym słowom potrafią sprawić, że uświadamiasz sobie, że nieważna jest opinia innych - ważne jest to,
że prowadzenie bloga sprawia Ci przyjemność - dlatego mimo wszystko, trzeba to robić dalej:)


Ponieważ blog obchodzi dziś rocznicę powstania, życzymy wielu sukcesów, wspaniałych i życzliwych czytelników  oraz wytrwałości w blogowaniu, byśmy wszyscy jak najdłużej mogli się inspirować.

1 komentarz :

  1. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wyróżnienie oraz za życzenia z okazji rocznicy;)

    Pozdrawiam ciepło Urwiskowe Mamy:*

    OdpowiedzUsuń

shareThis