.

1 2 3

piątek, 18 maja 2012

ŁOBUZIAKI

napisane przez Urwiskowo o godzinie 13:53 Podziel się swoją opinią

„Łobuziaki” to nowa, polska artystyczna grupa dziecięca, w której dzieci śpiewają dla dzieci. Rodzicami przedsięwzięcia są: znany holenderski producent muzyczny Jan Kisjes i jego żona Debby. Jan komponuje muzykę i pisze teksty, a Debby jest reżyserką teledysków. 

„Łobuziaki” śpiewają o swojej pierwszej miłości, przemocy na świecie, kłótniach z rodzicami, przyjaźni i o tym, że boją się ciemności – czyli o najważniejszych sprawach dla każdego dziecka. „Łobuziaki”. Czerpią z tradycji piosenki dziecięcej, zaadaptowanej do nowoczesnych standardów, zabierają najmłodszych w podróż do świata ładnych melodii i mądrych tekstów – to co odróżnia je od innych produkcji to fakt, że bohaterowie ich piosenek nie próbują udawać dorosłych, lecz opisują świat oczami dziecka. W „Łobuziakach” śpiewają dzieci w wieku od 8 do 12 lat. 

Po szersze informację oraz w celu zapoznania się z próbkami piosenek zapraszamy na MySpace – www.myspace.com/lobuziaki, Facebook – www.facebook.com/lobuziakicom
oraz na oficjalną stronę zespołu www.lobuziaki.com.
Zapraszam również na stronę internetową kompozytora i producenta projektu - http://www.hofvanheden.com/, który poza realizacją projektu Łobuziaki w 7 krajach Europy, zajmuje się tworzeniem muzyki na wielu różnych płaszczyznach.

„WSZYSTKIE ŁOBUZIAKI MAJĄ COŚ DO POWIEDZENIA” –  PŁYTA CD  JUŻ W SPRZEDAŻY
w sklepach na terenie całej Polsce.
 Urwiskowo objęło patronatem medialnym projekt "Łobuziaki".
Już niebawem płyty ŁOBUZIAKÓW do wygrania w URWISKOWYM konkursie. 0 komentarze :

Prześlij komentarz

shareThis