.

1 2 3

sobota, 5 maja 2012

Mamo, tato, będzie się działo! Czyli dzikie harce przedszkolaka

napisane przez Agnieszka o godzinie 11:00 Podziel się swoją opinią

Jakiś czas temu Tomusiowa Mama pisała o książce "Mamo, tato, jestem w drodze!". Dziś chciałam pokazać Wam inną pozycję tej samej autorki, Claire Singer.


"Mamo, tato, będzie się działo! Czyli dzikie harce przedszkolaka" to trochę inna postać poradnika. Zamiast zaleceń i rad, znajdziemy w niej coś w rodzaju pamiętnika przedszkolaka. W bardzo oryginalny, lekki i przyjemny sposób przedstawiono w niej punkt widzenia dziecka na różne tematy. Co czyje maluch gdy na świecie pojawia się rodzeństwo? Jak się spędza weekend pod opieką taty? Jak zrobić sobie porządek na głowie? Co zrobić z budyniem, gdy nie smakuje? Jakie zasady obowiązują podczas rozmowy telefonicznej? Odpowiedzi na te oraz masę innych pytań znajdziecie w książce. Pozwala ona dorosłym spojrzeć na świat oczami przedszkolaka, którego główka jest pełna niesamowitych i zwariowanych pomysłów.

Duża porcja humoru sprawia, że książkę czyta się z wielką przyjemnością i lekkością.
W środku książkę wzbogacają zabawne ilustracje.

WYDAWNICTWO REPLIKA
oprawa: miękka
il. stron: 127
wymiar: 125/185
cena ( TU ) :19,90zł

Moja ocena 5/5.

Serdecznie polecam. Świetna lektura ma letnie dni lub wieczory. Szczególnie polecam rodzicom, których dzieci od września idą do przedszkola :) choć nie tylko.


0 komentarze :

Prześlij komentarz

shareThis