.

1 2 3

środa, 16 maja 2012

Friends on the move - pojazdy

napisane przez Agnieszka o godzinie 21:38 2 Komentarze

Testowania zabawek polskiego producenta - firmy WADER ciąg dalszy. Tym razem testerów było dwóch a w ich ręce wpadły pojazdy z serii FRIENDS ON THE MOVE.Oliwierowi dostała się ładowarka. Ponieważ dopiero niedawno pogoda zrobiła się ładna, zaczęliśmy testować ją w domu.


Jak się okazało, świetnie wpasowała się w naszą "domową piaskownicę"

Synek oczarowany. Tym bardziej, że ostatnio znów miał etap na sprzęty budowlane i jedyne pojazdy jakimi się bawił to były koparki, wywrotki , ładowarki, spychacze , betoniarki ...
Cóż, trzeba pomóc robotnikom wybudować te autostrady na EURO ;P
Oskar również miał przyjemność testować auta Wadera i choć firma nie jest nam obca to i tak była dla nas niespodzianką nowa jeszcze lepsza jakość i oryginalna kolorystyka.
Oski zachwycony szaleje co dzień ze swoją cysterną.

Na tyle razy ile cysterna spadała z różnych miejsc, aż dziwne, że nie doznała żadnych obrażeń. Nic nie popękało, nie odkruszyło się i nawet poważniejszych zadrapań nie ma.
Świetnie sprawdza się zarówno podczas domowych zabaw jak i w piaskownicy.

Świetny prezent dla każdego małego faceta lubiącego wszystko co ma cztery koła.
Zdecydowanie nadaje się już dla maluchów od 1 roku jak deklaruje producent bo są bardzo wytrzymałe i nie mają drobnych elementów, które dałyby się łatwo oderwać.

W rękach testera Oskarka cysterna zdecydowanie zdobywa 5/5 punktów .
Warto podkreślić, że zabawki są produkowane w Polsce, (dokładniej w Dąbrowie Górniczej). Jak widać nie tylko zagraczniczne koncerny potrafią robić dobre, i przede wszystkim solidne zabawki z wszelkimi certyfikatami. Powiem więcej, nie jedna zachodnia firma może się uczyć od naszego rodzimego WADERA :)


2 komentarze :

  1. Faktycznie Wader robi wytrzymałe zabawki. Nasze też wiele przeszły .

    OdpowiedzUsuń
  2. Zabawki Wader są bardzo wytrzymałe. Kuba ma gigantyczną wywrotkę i kilka pojazdów takich jak testujecie teraz. Zabawki maja już ok.4 lat a są w idealnym stanie. Są świetne do piaskownicy, dlatego że bez problemu można je później wrzucić do wody z płynem.. i są jak nowe.

    OdpowiedzUsuń

shareThis