.

1 2 3

wtorek, 17 kwietnia 2012

Kręgle WADER - serii Friends on the Move

napisane przez Agnieszka o godzinie 15:34 1 Komentarz

Tester Oliwier znów wkracza do akcji :)
Tym razem w jego ręce wpadły KRĘGLE firmy WADER z serii Friends on the Move.


Pisząc o klockach i puzzlach z tej samej serii wspominałam już o kolorystyce charakterystycznej dla serii oraz o jakości wykonania. Test kręgli potwierdza jakość wykonania w 100%.Kręgle to świetna zabawa. I choć Oliwier fanem gier z piłką w roli główniej nie jest, to na "partyjkę" kręgli dał się namówić.


 Oczywiście synek nie byłby sobą gdyby nie znalazł innych zastosowań dla przedmiotów. I tak jak Puzzle zostały przerobione na stempelki to kręgle po "właściwej" zabawie , posłużyły do gry w "podłogowego bejsbola". Kręgiel pełnił rolę kija a piłka była przy jego pomocy turlana po podłodze.


Podsumowując...
Kolejna zabawka firmy WADER, której można nadać miano "DZIECIOODPORNYCH". Oliwier wdepnął na jeden z kręgli. wgniótł się on nieco ale dało się go bez problemu wyprostować a śladów próby zniszczenia nie widać.
W zestawie są dwie piłki, dzięki czemu nie trzeba ciągle za jedną ganiać co jest dla mnie dużym plusem. Kręgle są leciutki, dokładnie i estetycznie wykonane.
Kręgle maja jeden minus. Podstawa ich jest dość wąska i Oliwier czasem denerwował się gdy nie dawał sobie rady z precyzyjnym ustawieniem kręgli w pośpiechu.
Dajemy 4/5 punktów

Cena kręgli to jedyne 16.00 zł .

Jeśli Wasze dzieci lubią zabawy w ruchu to na pewno warto.1 komentarz :

shareThis