.

1 2 3

czwartek, 29 marca 2012

Klocki WADER - Friends on the Move

napisane przez Agnieszka o godzinie 07:30 Podziel się swoją opinią

Jakiś czas temu firma WADER poprosiła Urwiskowe Mamy o przetestowanie swoich najnowszych zabawek z serii FRIENDS ON THE MOVE.

Seria ta została stworzona specjalnie z myślą o najmłodszych dzieciach już od 1 roku życia. Zastosowano w niej specjalne, jeszcze bardziej wytrzymałe elementy konstrukcyjne dzięki czemu zabawki spełniają wszelkie atesty i otrzymały odpowiednie certyfikaty.
Na pierwszy rzut oka serię tą wyróżnia oryginalna, pastelowa i bardzo przyjemna dla oka kolorystyka. Jest ona spójna dla wszystkich zabawek "Friends on the Move".

Każdej, z przekazanej w nasze ręce zabawki,  przyglądamy się osobno a na pierwszy rzut idą KLOCKI z wyżej wspomnianej serii.Już opakowanie spodobało się Oliwierowi bo klocki  zapakowane są w zgrabną, poręczną i solidną  walizeczkę.

Do testowania synek przystąpił bardzo ochoczo, bo jak większość chłopaków uwielbia budować z klocków różne różności.
Zabawa wręcz go pochłonęła. Wymyślał sobie ciągle nowe konstrukcje.

Zestaw ten składa się z 33 elementów o różnych kształtach. Ma klasyczne klocki oraz takie z kolami a także daszki dzięki czemu można zbudować zarówno domek jak i pojazd. Wszystko zależy od tego co dziecku podsunie wyobraźnia.  Wszystkie elementy są na tyle duże, że nie ma opcji, by nawet roczne dziecko zadławiło się nimi.

W roli testera Oliwier sprawdził się znakomicie bo chcąc rozmontować jedną budowlę w celu uzyskania "materiałów budowlanych" na drugą, używał całej swojej siły a nawet zębów. Klocki jednak przetrwały i tę próbę. Tak więc zapewnienia producenta o ich trwałości jak najbardziej możemy potwierdzić :D

Przez chwilę myślałam że klocki mają jedną wadę a mianowicie, po zmontowaniu jakiejś budowli , bardzo ciężko było ją rozłożyć. Jak już wspomniałam Oliwier musiał używać całej swej siły. Wydawało mi się to trochę męczące. Jednak gdy Oliwier, zbudowany przez siebie zamek, przyniósł mi do kuchni by pokazać swoje dzieło a budowla ta się nie rozpadła, zrozumiałam zamysł producenta. To nie jest wada a zaleta. Z innymi klockami jakie mamy w domu, sztuczka z przeniesieniem całej konstrukcji nigdy wcześniej się nie udała.Jest jeszcze jedna rzecz, która mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła a mianowicie cena. Na stronie producenta (czyli TU) , klocki te można kupić za jedyne 22,50zł. Biorąc pod uwagę jakość ich wykonania i różnorodność zestawu to jest to naprawdę bardzo niska cena.

Zdecydowanie dajemy 5/5 i chyba dokupimy sobie jeszcze jedno opakowanie klocków by coraz większe budowle tworzyć :D
0 komentarze :

Prześlij komentarz

shareThis