.

1 2 3

poniedziałek, 13 lutego 2012

ZMAJSTRUJMY COŚ TATO!

napisane przez Agnieszka o godzinie 13:51 1 Komentarz

Jeśli tatusiowie nie bardzo mają pomysły , jak spędzić czas z synkiem lub chcą zrobić dla dzieci coś ciekawego a nie wiedzą jak, powinni sięgnąć po książkę wydawnictwa Replika " ZMAJSTRUJMY COŚ, TATO! 59 pomysłów na coś z niczego" autorstwa Marka Solińskiego Znajdziecie w niej aż 59 pomysłów, które mogą zainspirować do następnych własnych projektów.
Wszystko jest bardzo dobrze opisane i zilustrowane, dzięki czemu książka jest przejrzysta czytelna i zachęca do działania.


Oprócz samego opracowania, zarówno mi jak i Oliwierkowemu Tacie podoba się to, że większość z projektów można zrealizować z przedmiotów, które są w prawie każdym domu.Jedne są bardziej skomplikowane , inne mniej ale każdy znajdzie coś dla siebie.
Pomysły z tej książki faktycznie lepiej realizować z tata bo nie raz w ruch musi iść wiertarka lub inne narzędzia.  Dzięki temu dzieci mają możliwość spędzać czas z tatą. Razem rozwiązywać problemy , majsterkować, rozmawiać i budować więzi. Pomysłów starczy na wiele, wiele godzin wspólnego działania.

Choć książka jest u nas od niedawna, to już zrealizowaliśmy kilka projektów. Tata zmotywował się do roboty jak nigdy :P
Naszymi galaretkami chwaliłam się już TU. (Jedyny pomysł z tej książki do którego ja rękę przyłożyłam).


Ale Tata zrobił jeszcze kalejdoskop
A także zainspirowany pomysłem z książki przerobił nasz stary zegar na zegar do pokoju synka.


A w najbliższym czasie będą chłopcy majstrować inne rzeczy :P

oprawa: twarda
il. stron: 192
wymiar: 165/240
cena ( do kupienia TU ): 29,90zł
nasza ocena 5/5

Wy też zainspirujcie swoich partnerów by spędzali czas z dziećmi , bo nie tylko powstaną fajne i pomysłowe rzeczy a również tatusiowie spędzą więcej czasu ze swoimi pociechami.

Polecam serdecznie


1 komentarz :

shareThis