.

1 2 3

piątek, 17 lutego 2012

KONKURS !!! Gdzie i jak spędzacie ferie ?

napisane przez Kręcona... o godzinie 22:04 Podziel się swoją opinią

Kochani Rodzice i Nasze Urwiski :)

Tym razem chciałybyśmy Was wszystkich zaprosić do kolejnej zabawy , a mianowicie  już dziś ZAPRASZAMY na nasz nowy Konkurs .  Tematem naszego Konkursu są FERIE. Nasze pytanie do Was i Waszych Pociech to:

GDZIE I JAK SPĘDZACIE (lub spędziliście) FERIE ??? Jakie są Wasze najfajniejsze, najciekawsze, najatrakcyjniejsze pomysły i najciekawsze miejsca na w pełni udane ferie dla Urwisków?

Dajemy Wam pełną dowolność co do techniki. Możecie wysyłać nam zarówno fotki z miejsc gdzie byliście , prace , rysunki, naklejanki a także po prostu wszystko opisać. Co tylko przyjdzie Wam do głowy. Im ciekawszy pomysł tym większa szansa nagrody.

Wszystkie prace opublikujemy na łamach Urwiskowa i rozpoczniemy głosowanie.
 Ta praca, która zdobędzie najwięcej głosów otrzyma "BLOGOWE DBAJKI" o których można poczytać TU, a dwie kolejne zostaną wyróżnione książeczkami wydawnictw Literatura.

Tym razem czasu jest niewiele ....
Prace należy wysyłać do ostatniego dnia lutego (29.02.2012) na adres urwiskowo@tlen.pl. Pierwszego marca rozpoczniemy drugi etap konkursu czyli głosowanie czytelników.

Zapraszamy do zabawy


DOPISEK:

Jest nam niezmiernie miło, że portal MALITURYSCI.PL  zechciał przyłączyć się do naszego konkursu i również sponsoruje wybranym przez siebie uczestnikom nagrody!!!

Tak więc nie pozostaje nic, tylko powspominać minione ferie i podzielić się tym z nami w dowolny sposób.

NAGRODY CZEKAJĄ !!!


0 komentarze :

Prześlij komentarz

shareThis