.

1 2 3

środa, 8 lutego 2012

Dziecięce karaoke

napisane przez Agnieszka o godzinie 11:08 2 Komentarze

Pisałam już o tym jak Oliwier polubił Lulka i Rózię z LULANDII . Kiedyś też wspominałam jak synek uwielbia karaoke. Teraz mamy dwa w jednym a nawet więcej.


DZIECIĘCE KARAOKE to zestaw dwóch płyt. Jedna z nich to płyta CD (audio) z piosenkami dla dzieci oraz ich instrumentalną wersją.
Na drugiej płycie PC CD znajdziecie karaoke, ale nie tylko. Oprócz tego są tam jeszcze teledyski z piosenkami , gry i zabawy muzyczne a także wiele ciekawostek ze świata muzyki.Nie mogłam Oliwiera oderwać od komputera przez długi czas.


Z piosenek Oliwier szczególnie upodobał sobie "Jedzie pociąg" oraz "Dziadek Lulka farmę miał". Mógłby słuchać ich bez końca. Poza śpiewaniem i oglądaniem teledysków synkowi bardzo spodobało się tworzenie własnych kompozycji na werbel wraz z Lulkiem Doboszem :D  Długie godziny mógłby spędzić maluch z DZIECIĘCE KARAOKE wraz z Lulkiem i Rózią ale co za dużo to nie zdrowo  ;) dlatego zawsze gdy chcę skończyć , zamieniam karaoke  w dyskotekę dzięki tej drugiej płycie z piosenkami. Bawimy się wtedy w pociąg i w śpiącego niedźwiedzia.  Tyle jest różnych możliwości, że super wypełniają nam długie mroźne wieczory.

Wam również polecam tym bardziej , że cena teraz jest wyjątkowa :) - 19,99zł !2 komentarze :

  1. hehe, też mamy i też polecamy

    OdpowiedzUsuń
  2. też mamy i polecamy

    OdpowiedzUsuń

shareThis