.

1 2 3

piątek, 27 stycznia 2012

MALI TURYŚCI czyli gdzie szukać inspiracji na weekend i nie tylko

napisane przez Agnieszka o godzinie 19:28 2 Komentarze

Nadszedł upragniony weekend.
Pewnie nie raz zastanawiacie się jak można spędzić ten czas wspólnie z rodziną , odpocząć od telewizora, zrobić coś razem, zwiedzić coś.. po prosty nacieszyć się sobą i miło spędzić czas.

Gdzie szukać inspiracji?

Z pewnością z pomocą przyjdzie Wam portal internetowy MALI TURYŚCI , z którym to całkiem niedawno Urwiskowo się zaprzyjaźniło.


Jeśli jeszcze nie znacie to kliknijcie na obrazek z logo a od razu przeniesiecie się na ich stronę.

Co tam znajdziecie??

Informacje z całej polski, gdzie, co  i kiedy się dzieje. Wszystkie najświeższe wiadomości, spis imprez kulturalnych a także listę miejsc które warto odwiedzić.
Wszystko podzielone jest na bardzo czytelne kategorie. Osobno znajdują się miejsca które bawią i uczą , na przykład ZOO, ogrody botaniczne, planetaria, muzea, sale zabaw...itp. W innej zakładce znajdziecie informacje o odbywających się imprezach sportowych, historycznych , rekonstrukcjach bitew czy festiwalach regionalnych a nawet turniejach rycerskich. Znajdziecie tam też bazę koloni, półkolonii i obozów a także zielonych wczasów.
Jeśli natomiast fascynuje Was jakiś rodzaj sportu... żeglarstwo, jeździectwo, snowboard czy kajaki... też odszukacie atrakcyjne miejsca pod swoim kontem.
Jednym słowem... wszystko o atrakcyjnych miejscach na spędzenie aktywnego czasu razem z rodziną.

Portal jest jeszcze młodziutki i dopiero rozwija swe skrzydła jednak już dysponuje sporą bazą.

Wspaniałe jest to, że zawsze można sobie kliknąć na datę w kalendarzu i sprawdzić listę odbywających się tego dnia imprez i zadecydować na co ma się ochotę wybrać.
Z resztą... co tu dużo opowiadać. Wejdźcie sami na www.malituryści.pl i zaplanujcie swój najbliższy weekend lub ferie zimowe.2 komentarze :

  1. Dobrze wiedzieć . Już zapisuje do ulubionych

    OdpowiedzUsuń
  2. To chyba nowa strona bo pierwszy raz słysze

    OdpowiedzUsuń

shareThis