.

1 2 3

poniedziałek, 23 stycznia 2012

Lulek i Rózia z LULANDII

napisane przez Urwiskowo o godzinie 08:00 8 Komentarzy

Synek chory. Jak zatrzymać takiego szkraba w łóżku ? Sposobów jest wiele ale my od kilku dni zwiedzamy z Oliwierem Lulandię.


Lulandia to wspaniała, bajkowa kraina gdzie w towarzystwie Lulka i Rózi można zagrać w edukacyjne gry, nauczyć się literek, cyferek, angielskiego, niemieckiego, zaśpiewać karaoke, przejść szybki kurs rysowania a także można robić wiele, wiele innych ciekawych rzeczy.
Wszystkie gry podzielone są na różne kategorie.Zapewne każdy znajdzie coś dla siebie. Jak widać Lulandia dba by rozwój dzieci był wszechstronny a spędzenie czasu przed komputerem nie było tylko bezsensownie straconym czasem a stało się nauką.
Dla mnie jako mamy najważniejsze na stronach jakie wybieram jest bezpieczeństwo dziecka bo nie stykało się z niewłaściwymi treściami.  Ta strona zdecydowanie należy do tych bezpiecznych. Oczywiście nie mniej istotna jest tematyka gier i zabaw w jakie gra syn. Wszystkie testujemy razem.
Oliwier nie ma jednej ulubionej gry. Jednego dnia szczególnie upodobał sobie gry w ubieranie i komponowanie stroju . Innym razem było to szykanie takich samych obrazków lub dobieranie takich samych skarpetek. Następnym razem tylko karaoke. Najczęściej jednak liczyliśmy , choć Oliwier zna wszystkie cyfry, to uwielbia liczenie a także zabawy z literkami. Nauczył się też całego wierszyka "Kto ty jesteś - Polak mały" bo do tej pory znał tylko początek. Nauczył się również numerów alarmowych :D
Długo mogłabym tak wymieniać.
Lepiej sami wraz z dziećmi zajrzyjcie do Lulandii i sprawdźcie które z zabaw spodobają się Wam najbardziej.

A teraz NIESPODZIANKA !!!

Lulek podarował wszystkim dzieciom odwiedzającym Urwiskowo jedną ze swoich gier. Już dziś możecie pokolorować kilka wspaniałych kolorowanek TU na Urwiskowych stronach.
Wystarczy kliknąć obrazek poniżej, lub przejść do specjalnej zakładki "GRY od LULKA"


Mamy nadzieję, że Lulek podzieli się również z Urwiskami innymi swoimi ciekawymi grami :)


8 komentarzy :

 1. Ciekawe czy znacie blog: http://dodziecizpasja.blogspot.com/
  Dziś odkryłam przypadkiem. Polecam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oczywiście znamy i mamy już po prawo w dziale "inspirujące "
   Pozdrawiam

   Usuń
 2. Lulandię znamy od paru miesięcy, chyba wszystkie gry już mamy obcykane.Szkoda tylko że teraz weszły jakieś płatne funkcje wcześniej tego nie było.Jest to jedyny portal na którym gra Maja :) Również polecam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście duża cześć jest bezpłatna a i opłaty są raczej symboliczne :D

   Usuń
  2. No ale niektóre ulubione są płatne, ale i tak jest sporo do wyboru.Uważam że to świetny portal z grami dla maluchów.Oczywiście Maja najlepiej lubi ubierać tatę, malować mamę, myć włosy Julka i zęby Róźi a także gry kuchenne :)

   Usuń
 3. Oliwierku - zdrówka życzymy!!!

  OdpowiedzUsuń

shareThis