.

1 2 3

poniedziałek, 23 stycznia 2012

Jeździk Pchacz

napisane przez Kręcona... o godzinie 14:31 2 Komentarze

Dzisiaj chciałabym polecić Wam wszystkim super zabawkę dla dziecka , która doskonale nadaje się na prezent urodzinowy . Naszemu Oskarkowi kupiliśmy ją na święta i sprawdza się w 100% . A mianowicie chciałabym polecić Wam jeździk-pchacz. Jest to zabawka skierowana dla dzieci w różnym wieku - poczynając od najmniejszych maluchów , którzy mogą ćwiczyć przy nim naukę chodzenia , jak i starszych dzieciaczków które już samodzielnie chodzą a nawet biegają. 


Można używać go dla dzieci od około już 10 miesiąca życia właśnie do nauki chodzenia , trzymając się za uchwyt chodzika .Dziecko doskonale może stawiać pierwsze kroki właśnie podtrzymując się nim. Druga opcja jest przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia , dziecko odpychając się nóżkami może poruszać się na jeździku . Dzięki Niemu może nie tylko doskonale się bawić , ale również rozwijać.

Jeździk zawiera także dodatkowe elementy przypominające prawdziwy samochodzik dzięki czemu zabawa może być jeszcze bardziej urozmaicona. Mój Oskarek uwielbia klakson i zawsze przy skręcaniu trąbi. Uważam ,że zabawka ta doskonale kształtuje również umiejętność odpychania się nóżkami co będzie bardzo pomocne przy nauce jazdy na rowerze.

Jest on wykonany z wysokiej jakości tworzywa o żywych i wesołych kolorach. Jest on stabilny i w pełni bezpieczny. Duże kółka zapewniają dziecku swobodne i proste poruszanie się. Oczywiście jest  on zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa.

My kupiliśmy tą zabawkę Synkowi teraz , gdyż jednak wolałam ,żeby zaczął on sam swobodnie chodzić biegać , a nie miała ona służyć nam do nauki chodzenia. Uważam ,że teraz jest to super pchacz jak i jeździk gdy już własnie dziecko swobodnie porusza się . Tak więc osobiście polecam zabawkę NIE do nauki samego chodzenia ale już później gdy dziecko się swobodnie porusza. A oto mój synek na swoim sprzęcie:) 
KOSZT :My za ten powyżej zapłaciliśmy 139 zł , ale można na allegro kupić już od 60 zł. Polecam bardzo.

2 komentarze :

  1. Świetny jeździk. Oliwie miał podobny po sowim bracie ciotecznym :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Rowniez mamy i uwielbiamy :) Nasz jezdziko-pchacz ma jeszcze schowek w siedzonku, wiec mozna tam przewozic/chowac swoje skarby :-D Nasza cora go uwielbia. Bardzo polecamy!!! Dorka

    OdpowiedzUsuń

shareThis