.

1 2 3

czwartek, 26 stycznia 2012

Co dziś zjadło abecadło? - Izabela Mikrut, Marcin Pałasz

napisane przez Agnieszka o godzinie 12:34 1 Komentarz


Odkąd książeczka " CO DZIŚ ZJADŁO ABECADŁO? " zagościła w naszym domu, stała się ulubioną lekturą Oliwiera dlatego chciałam ją Wam pokazać.


W książeczce znajdziecie  literki, którym towarzyszą  wiersze o zwierzętach i o tym co te zwierzaki jedz. Autorzy oprócz ciekawych i zabawnych wierszyków umieścili w książce śliczne, oryginalne ilustracje. Dziecku poznającemu literki łatwo skojarzyć nazwę zwierzątka z literą.
Oto jakie wiersze znajdziecie w tej książce.


 Oliwier, jak każde dziecko, uwielbia być samodzielny i książeczkę pokochał też za to, że ma duże litery i sam radzi sobie z czytaniem wierszyków. Na dobranoc to on czyta mi a nie ja jemu :D Ostatnio nie ma wieczoru byśmy nie sięgnęli po tę książeczkę.
Doskonale nadaje się dla dzieci, które uczą się czytać by szlifowały tę trudną umiejętność jak i dla  maluchów.
Ulubiony wiersz synka to "GĄSIENICA"

Znajdziecie tam również:


... oraz inne wiersze. Razem wszystkich jest 24.

format: A4
oprawa: miękka
wydawnictwo: IMPULS
więcej o wydawnictwie ->TU<-
cena : 14zł

A nasza ocena to 5/5 :)


1 komentarz :

  1. Genialny pomysł :-) To z pewnością kupię! Chyba sama mam więcej frajdy z takich książeczek niż dzieci, ale nie mogłam się doczekać, kiedy będą na tyle duże żeby z nich korzystać :-) Teraz nareszcie możemy razem czytać, rysować, ugniatać, gotować i na 100% spełniam się w roli mamy :-) Wstyd się przyznać, ale kiedy maluchy były jeszcze oseskami i przesypiały większość czasu, to trochę mi się nudziło (no bo w końcu ile można podziwiać urok każdego paluszka i dołeczka w policzku) :-)

    OdpowiedzUsuń

shareThis