.

1 2 3

poniedziałek, 9 stycznia 2012

Niespodzianka od ciufcia.pl

napisane przez Agnieszka o godzinie 21:31 3 Komentarze

Jakiś czas temu portal CIUFCIA.PL zaprosił Urwiskowo do współpracy. Ciufcia już dawno była znana Urwiskom i ich mamom dlatego bez wahania zgodziłyśmy się na współpracę.

Zapewne każdy z Was ma swoje zdanie na temat spędzania czasu dziecka przed komputerem. Biorąc jednak pod uwagę w jakich czasach żyjemy wiadomo, że już maluchy wiedzą nie tylko co to jest komputer ale również jak go włączyć i obsługiwać ;)
To w gestii nas, rodziców leży dobór stron z jakimi spotykają się nasze dzieci.
Jedną z takich, które zdecydowanie warto polecić jest zapewne największy w Polsce serwis CIUFCIA.PL


Każde dziecko w wieku 2-6 lat znajdzie tam coś ciekawego dla siebie. 
Wszystkie gry i zabawy zostały zaprojektowane przy wsparciu psychologów i pedagogów dziecięcych tak, aby stymulować wszechstronny rozwój dziecka, a także wzmacniać relacje  pomiędzy dzieckiem a rodzicem. Znajdziecie tam potężną bazę gier ćwiczących między innymi spostrzegawczość, uczących otaczającego świata i zasad nim rządzących oraz wiele, wiele innych. Najmłodszym zapewne pomoże również w opanowaniu trudnej sztuki posługiwania się myszką.
Mamy też dla Was niespodziankę :)


Jest nam niezmiernie miło, że w CIUFCIOWE GRY będzie można od dziś zagrać również w URWISKOWIE .  W pierwszą z gier, LISTA ZAKUPÓW,  możecie zagrać już TU  .


Będzie ich jednak więcej i z tej to okazji powstała specjalna zakładka GRY OD CIUFCI. Znajdziecie tam krótki opis gry. A gdy klikniecie na tytuł lub grafikę,  będziecie mogli zagrać w gry specjalnie przygotowane dla Urwiskowa.

Zapraszamy do naszej nowej zakładki oraz po więcej ciekawych gier na stronę www.ciufcia.pl3 komentarze :

  1. Tomcio uwielbia gry od ciufci:)))))0

    OdpowiedzUsuń
  2. a mój Tomcio uwielbia zakupy! pewnie polubi grę :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Gosiu ... to tak jak Oliwier :D

    OdpowiedzUsuń

shareThis