.

1 2 3

niedziela, 22 stycznia 2012

Bajki Misia Bumka

napisane przez Agnieszka o godzinie 14:41 Podziel się swoją opinią

Czy znacie już Misia Bumka ?

Bumek to pluszowy miś. Kiedyś wypatrzyła go w sklepie pewna miła dziewczynka i kupiła sobie w prezencie urodzinowym. Miś zamieszkał w małym domku razem z bardzo wesołą i kochającą się rodziną.
O swoich przygodach Bumek opowiada właśnie na stronie BAJKI MISIA BUMKA . Znajduje się tam masa opowiadań z życia misia, w których nasz bohater o różnych zjawiskach z otaczającego nas świata , uczy dobrych manier, wyjaśnia trudne słowa  i pomaga odnaleźć się w różnych sytuacjach.

Oprócz bajek na stronie znajdują się ciekawe zagadki zarówno o  Misiu jak i ogólnotematyczne. Jest również miejsce poświęcone dobrym manierom gdzie w bardzo przystępny sposób Miś wyjaśnia ja się powinno zachowywać a jak nie. Znajdziecie tam również stronę "Alfabet Natury" gdzie w porządku alfabetycznym możemy przeczytać wyjaśnienie różnych trudnych pojęć ze świata .
Wszystko to wzbogacone jest w bardzo przymną szatę graficzną.

Tomcio jest zachwycony bajkami codziennie jedną czytamy i uwielbia misiowe zagadki :)

Oliwierkowi najbardziej podoba się to, że mogę mu wydrukować bajkę z powiększoną trochę czcionką i czytamy ją razem. Trochę ja , trochę on. Takie czytanie aktywne czytanie Oliwier lubi najbardziej.

Oskarek po przeczytaniu kilku bajeczek, nazwał swojego ulubionego misia BUMEK :)

Może i Wasze dzieci polubią także Misia Bumka i jego przygody :)

0 komentarze :

Prześlij komentarz

shareThis