.

1 2 3

środa, 25 stycznia 2012

Angielski jest Super i Językowe Przedszkole

napisane przez Urwiskowo o godzinie 20:30 3 Komentarze

Kiedy zacząć naukę języka obcego? Moim zdaniem jak najwcześniej. We wczesnych latach dziecko nie tyle uczy się co bawi angielskim i chłonie wszystkie nowe słówka.
Już od dłuższego czasu zastanawiałam się jakim programem komputerowym wesprzeć naszą naukę angielskiego by wprowadzić nowe elementy w językowe zabawy.
Ostatnio w moje ręce trafiła wspaniała pomoc do nauki angielskiego czyli multimedialny , sześcioodcinkowy kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-9 lat ANGIELSKI JEST SUPER , oraz JĘZYKOWE PRZEDSZKOLE (2-6lat)

ANGIELSKI JEST SUPER to kurs podzielony tematycznie na sześć części.

1. MY HOUSE


2.THE COLOURS AND NUMBERS ( ulubiona część Oliwiera)

3. THE HAPPY ANIMALS


4. MY BODY

5.THE MAGIC CLOCK

6. HAPPY BIRTHDAYW każdej części znajdują się różne gry i zabawy które pomagają dziecku opanować całą masę nowych słówek. Prawidłowo wykonując zadania mamy szansę na otrzymanie gry bonusowej. Dodatkowo każdy odcinek ma swój słownik i animowany komiks wprowadzający w tematykę.
Dialogi i słówka wypowiadana są z prawdziwym brytyjskim akcentem, dzięki czemu dziecko uczy się prawdziwego języka. Opis zawartości każdego z odcinków znajdziecie klikając na wybrany przez Was tytuł lub obrazek.

Uzupełnieniem do serii a może nawet wprowadzeniem jest JĘZYKOWE PRZEDSZKOLE.

Zasady są takie same, tylko inna postać prowadzi nas przez gry i zabawy. Jest słownik, zadania do wykonania oraz masa dobrej zabawy i nauki. Tu możemy wybrać czy chcemy uczyć się angielskiego czy niemieckiego.

Oliwier sam prosi by mu włączyć laptop bo chce się pouczyć angielskiego. To miód na serce każdego rodzica... dziecko które lubi i chce się uczyć. Z niektórymi zadaniami radzi sobie lepiej a niektóre są jeszcze trochę za trudne dla niego, ale dzięki temu Angielski stawia przed Oliwierem wciąż nowe wyzwania .

Oprócz materiału jaki zawiera ten kurs językowy dla najmłodszych urzekły mnie jeszcze dwie rzeczy.

Pierwsza... BARDZO WAŻNA... szybkość z jaką z jaką można mieć je na swoim komputerze nie ruszając się z domu. Wchodzi się na stronę internetową ... wybiera to co nas interesuje ... zamawia... płaci ... i już niemalże po kilku minutach można pobrać i instalować u siebie. U nas od momentu zamówienia do instalacji , minęło około 10 minut. Jak dla mnie rewelacja. Nie czeka się na kuriera czy na listonosza. Nie płaci za przesyłkę. Programy są dostępne niemalże od ręki . I choć przed ściąganiem czegokolwiek z sieci można mieć obawy to te, sprawdziłam osobiści, są bezpieczne i zawierają taką treść jakiej się spodziewamy.

Druga sprawa ... nie mniej istotna... to CENA. Powaliła mnie wręcz na kolana. Jedna część ANGIELSKI JEST SUPER kosztuje 4.99zł. a JĘZYKOWE PRZEDSZKOLE 15zł.

Można mieć cały kurs domowy na komputer w cenie  30 minutowej lekcji.

Zdecydowanie daję 5/5


3 komentarze :

  1. OOOOO czytasz w moich myślach, ja już szykuję pościk o nauce angielskiego (pomoce mojej produkcji, których używam w pracy) :) może uda się jeszcze dzisiaj :D

    OdpowiedzUsuń
  2. witam gdzie zakupic te ksiazeczki onlaine nie moge znalezc:(

    OdpowiedzUsuń

shareThis