.

1 2 3

niedziela, 27 listopada 2011

ZABAWA MIKOŁAJKOWA

napisane przez Kręcona... o godzinie 21:40 5 Komentarzy


UWAGA UWAGA !!!
Dziś chciałybyśmy ogłosić pierwszą  zabawę , a zarazem konkurs na URWISKOWIE. Zapraszamy do niej wszystkich Rodziców ze swoimi Pociechami.Mamy nadzieję ,że zabawa się Wam spodoba i będziecie chętnie bawili się z Nami , do czego gorąco zachęcamy.

W pierwotnej postaci nasz konkurs wyglądał nieco inaczej , ale z racji na to ,że Dziewczynki tworzące stronę , którą bardzo sobie cenimy i lubimy czytać Porady Rąbniętej Brygady zorganizowały bardzo fajny i podobny konkurs do planowanego przez nas zmieniłyśmy na szybko wszystko :)

Zabawa polegała będzie na napisaniu kartki dla Mikołaja , bo przecież 6 grudzień to Święto wszystkich Mikołajów. Może być to kartka imieninowa z życzeniami  , laurka , obrazki dla Mikołaja, co tylko Nasi MAli Czytelnicy wraz z Rodzicami sobie wymyślą. Dowolność jest duża. Po stworzeniu ich należy ją wysłać na adres: urwiskowo@tlen.pl Mikołaj oczywiście odpisze na każdą nadesłaną kartkę , bądź życzenia w każdej postaci . Spośród wszystkich osób biorących udział w konkursie zostanie rozlosowana dla jednej osoby nagroda niespodzianka.Nie będziemy zdradzać szczegółów, ale nagroda w pewnym stopniu będzie mogła być wybrana spośród kilku rzeczy przez Szczęśliwca.

Konkurs rozpoczynamy od dzisiaj i będzie on trwał do naszego Wielkiego dnia czyli oczywiście 06.12  Święta Mikołaja.
Jeśli chcecie zwiększyć swoją szansę na nagrodę wystarczy , że umieścicie informację o URWISKOWIE w sieci. Może być na Twoim blogu, na Facebooku, na Naszej Klasie , na forach... gdziekolwiek. W komentarzu podaj nam link do miejsca gdzie o nas wspomniałeś a każda informacja o URWISKOWIE to dodatkowa szansa na wygraną :)

Zapraszamy do zabawy. 


5 komentarzy :

  1. My wezniemy w tym udział:))

    OdpowiedzUsuń
  2. No prosze :) hehehe chyba bedziemy musialy konsultowac sie z konkursami hi hi ;) pewnie ze wezmiemy udzial :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Rainbow Dash myslimy widać podobnie hehe:))) nio :))) my w Waszym oczywiście też:**:)

    OdpowiedzUsuń

shareThis