.

1 2 3

niedziela, 2 października 2011

Chusta Klanza

napisane przez Urwiskowo o godzinie 20:00 3 Komentarze

Podczas zabaw z dziećmi w przedszkolach , klubach malucha itp bardzo często wykorzystywana jest chusta klanza , o której dziś chciałabym napisać kilka słów. Moje dziecko ją po prostu uwielbia i chciałabym ją polecić całym Rodziną do zabawy , choćby w niedzielne popołudnia. 
Chusta ta umożliwa zabawę z dziećmi w każdych warunkach : w dużym pomieszczeniu , na dworze , w lesie , na łące , na plaży. Daje możliwość bezpiecznej zabawy , pobudza wyobraźnię dziecka , umożliwia ćwiczenie zwinności , spostrzegawczości ,daje możliwość czerpania radości płynącej z ruchu . Dzięki niej można bawić się również w zabawy statyczne oraz wyciszać dziecko .Dzieci mogą bawić się w kolory , zamieniać się miejscami , chodzić po chustę, kłaść się na nią , turlać po niej... można z nią robić dosłownie wszystko :) 

Chusty te spotykane są zwykle w miejscach gdzie jest dużo dzieci , a ja chciała bym zachęcić rodziców do kupowania również ich do swoich domów.  Są świetne na przyjęcia , urodziny dzieci , ale również do codziennej zabawy z dziećmi jeśli tylko jest więcej osób w domu .

Koszt chusty- około 120zł/290 ( ale już za 100 można również kupić)  ale za to ile zabawy , radości i zajętych wieczorów z dziećmi .


3 komentarze :

  1. Wygląda super :D i wyobrażam sobie ile może dać zabawy :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Najlepsza zabawa, jak jest dużo dzieci, już sobie wyobrażam te piski i krzyki :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Chusta jest świetna, ale dodam, że na domowe potrzeby to należy wybrać chustę 1,5m średnicy, ona jest do 6 osób, bo większej nie ma szans wykorzystać, niestety. Koszt tej małej to 99zł.

    OdpowiedzUsuń

shareThis