.

1 2 3

poniedziałek, 12 września 2011

napisane przez Urwiskowo o godzinie 21:58 4 Komentarze

A ja dzisiaj tak szybko i krótko. Chcialam Wam pokazac co tez ostatnio wpadlo mi w rece w sklepie. Na dodatek kosztowala mnie cale £2.00!!! Nawet bilet autobuswoy calodzienny kosztuje wiecej :)

A jest to deseczka! Tak tak deseczka ale taka niezwykla. Namalowany jest na niej obrazek oraz wyciete fragmenty obrazka, które dzieci musza umiejscowic we wskazanych miejscach  Dla ulatwienie w miejscach gdzie powinny byc one umieszczone widnieje obrazek przedstawiajacy ten sam rysunek. W ten oto sposób dziecko widzi, ze slonik musi lezec tam gdzie namalowane jest to samo zwierzatko.
Powiem Wam, ze nasze dziecko uwielbia sie nia bawic! Jezeli bedziecie mieli kiedys okazje zakupic owa zabawke to szczerze polecam. 


4 komentarze :

 1. My mamy coś bardzo podobnego :D
  Nikuś bardzo lubił i nadal czasem się bawi chociaż teraz to już zdecydowanie za łatwe :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak Oliwierek miał 1,5 roku to też na topie były takie układanki. Mieliśmy (nadal gdzieś mamy) cztery tego typy ;D super zabawka dla maluchów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałam kiedyś podobne w Biedronce i strasznie wtedy żałowałam, że mój Mateusz był już na to za duży :(

  OdpowiedzUsuń
 4. :) też mamy dwie takie układanki -jedna ze zwierzątkami ale nie ma pod spodem obrazków tylko trzeba dopasować kształt. Druga trudniejsza bo te obrazki w środku składają się jeszcze z kilku ( takie puzzle ) i mają na wierzch cyfry np 2+2 jeśli obrazek składa się z 4 puzli - w ten sposób dziecko uczy się dodawania. fajna sprawa :)

  OdpowiedzUsuń

shareThis