.

1 2 3

wtorek, 13 września 2011

MIKROKOSMOS

napisane przez Urwiskowo o godzinie 22:00 4 Komentarze

Dziś tak trochę z innej beczki.
Otóż chciałam pokazać Wam ciekawe miejsce. Parków dinozaurów jest całkiem sporo w Polsce ale po raz pierwszy trafiłam na miejsce poświęcone entomologi czyli MIKROKOSMOS.

Jeśli Wy i Wasza dzieciaczki nie boicie się owadów to polecam Wam wycieczkę do miejscowości Ujazd k. Tomaszowa Mazowieckiego. 
Jest tam park w którym znajdziecie bardzo duże owady. Można się na ich temat dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Dzieci mogą również wziąć udział w malowankach 3d i poszukiwaniu owadów. 
My byliśmy tam w miniony weekend i zarówno nam jak i synkowi miejsce przypadło do gustu. Na pewno wrócimy tam jeszcze w przyszłym roku.
MIKROKOSMOS jest dopiero co otwartym parkiem edukacyjno-rozrywkowym bo działa dopiero od 3-go września 2011r. Tak więc liczę, że jeszcze będzie się rozwijać choć już nawet w takiej postaci warte jest poświęcenia uwagi.
Wstęp dla dorosłego kosztuje 12zł a ulgowy 8zł. Dzieci do lat 4 wchodzą bezpłatnie.
Więcej informacji o tym miejscu znajdziecie na ich stronie internetowej TU4 komentarze :

 1. Super park! Bardzo fajny pomysł szkoda,że mamy tak daleko :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Super miejsce! Wciąż się rozwija, mieszkamy niedaleko bo w Łodzi i w 2012 roku bywaliśmy średnio co miesiąc... Park przechodzi istne przeobrażenie, co chwilę właściciel dodaje nowe atrakcje, widać, że bardzo szanują klienta i dbają o to, żeby dobrze sie tam czuć! MIKROKOSMOS jest bardzo przyjazny rodzinie, brak tu (na szczescie)karuzel, ciuchci i innych wyciągaczy złotówek... ten park to taki rodzinny ogród, uwielbiamy z mężem odpoczywać tam na leżakach czy kocu:-) Czekamy majówki, żeby znowu tam zawitać:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja córka z wycieczki do Mikrokosmosu wróciła z szerokim uśmiechem na twarzy, bardzo jej się podobał ten wyjazd, dzięki niemu również przestała bać się gąsienic.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniełe miejsce, dzieci mogę się tam wiele dowiedzeć o owadach, a później poszaleć na placu zabaw, a dorosli róznież nie nudza się mogą spróbować serwowanych tylko tam "przysmaków z robaków". To rewelacyjne miejsce na rodzinny wypad poza miasto

  OdpowiedzUsuń

shareThis