.

1 2 3

piątek, 22 lipca 2011

Poczytaj mi mamo - księga pierwsza

napisane przez Urwiskowo o godzinie 15:22 3 Komentarze

Pewnie nie jedna osoba pamięta jeszcze ze swojego dzieciństwa serię książeczek "poczytaj mi mamo" . U mnie zachowało się ich nie wiele. Część przepadła w licznych przeprowadzkach, część została skonsumowana w piwnicy przez myszki ale kilka przetrwało do dziś :D


Dlatego gdy kupiliśmy nowe wydanie "Poczytaj mi mamo" niemalże sama przeniosłam się do dzieciństwa. Książeczkę z chęcią polecam bo opowiadania w niej są mądre, miłe i uczą dzieci otaczającego nas świata i zasad nim rządzących. Dodatkowo książka te jest bogato ilustrowana wspaniałymi kolorowymi ilustracjami nie zmienionymi od lat. Z niecierpliwością czekamy już na kolejną księgę :)


Cena w empiku to 42,49zł ale książka dostępna jest chyba we wszystkich księgarniach .

Czytamy ją niemalże codziennie  i dajemy 5/5

3 komentarze :

  1. Ja nie mogę się już doczekać kolejnego tomu. I mam nadzieję, że znajdą się w nim te opowiadania które pamiętam a niestety są nie do zdobycia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi niestety nie ocalało nic :( Moja mama - dobra dusza - pożyczyła kiedyś dla mojej siostry ciotecznej synka, a ta później te książki wyrzuciła, a miała Nam zwrócić...Dlatego mimo, że nie mam dzieci poleciałam do księgarni i kupiłam tom I, czekam na tom II i też kupię, książki się nie starzeją więc kiedy będę mieć dziecko będę miała co czytać :)

    OdpowiedzUsuń

shareThis